Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jeżeli ktoś miałby zakładać, że Runmageddon za 3-4 lata będzie w tym samym miejscu w którym jest teraz, to nie powinien inwestować w RUNMAGEDDON S.A., uważa twórca Runmageddonu Jaro Bieniecki. Jest jednak przekonany, że za 3-4 lata wartość akcji będzie znacząco wyższa niż obecne 40 gr.

Po 5 dniach zbiórki Runmageddon zebrał 205,8 tys. zł od łącznie 171 inwestorów. Próg powodzenia emisji akcji, na poziomie 200 tys. zł, został więc osiągnięty. To też prawie 10 proc. całej kwoty. Do końca zbiórki zostało jeszcze 24 dni.

O crowdfundingu, sprzedaży akcji, biznesie, planach inwestycyjnych, a przede wszystkim o samym Runmageddonie rozmawialiśmy w Comparic24.tv z Jaro Bienieckim, prezesem zarządu RUNMAGEDDON S.A. i twórcą największej serii biegów przeszkodowych w Polsce.

Głównie tezy, które padły podczas rozmowy:

“W ubiegłym roku w Runmageddonie wystartowało 67 tys. dorosłych uczestników, to półtora raza więcej niż wszystkie maratony w Polsce razem wzięte.(..) 88 maratonów, które jest rozgrywane w Polsce miało wyraźnie mniej uczestników niż 15 Runmageddonów.”

“Wyróżnia nas jakość imprez które prowadzimy. Jakość na poziomie komunikacji z uczestnikami, jak i gadżetów, które dostają do pakietach startowych, jak i zapewnienia zarówno atrakcyjności, jak i bezpieczeństwa trasy.”

“Wyróżnia nas mocno nowatorskie podejście do biznesu i duża świadomość biznesowa. Nowatorskość wyróżnia się m.in. tym, że rozpoczęliśmy cykl Runmageddon Global (…), a teraz prowadzimy sprzedaż akcji w ramach formuły crowdfundingowej.”

“Powracający uczestnicy zapewniają dużą stabilność biznesu, a napływający nowi potwierdzają jego świeżość i atrakcyjność.”

“Ludzie nie potrzebują startować w innych imprezach (biegach – red.) bo wiedzą, że tę różnorodność mogą sobie zapewnić w różnych imprezach w ramach Runmageddonu.”

“To nie jest kluczowe, czy my zbierzemy 2 mln czy 1,5 mln. Kluczowe jest to, żeby pokazać ludziom ten kierunek w którym chcemy iść.”

“(Zebrane fundusze) pomogą w tym, żeby się dużo lepiej do tej ekspansji, zarówno na rynku wewnętrznym, jak i zewnętrznym, się przygotować.”

“Podejrzewam, że (2 mln zł – red.) to niej jest kwota, która wystarczy na zakup chociaż jednego z podmiotów zagranicznych.”

“Wynik za ubiegły rok samego Extreme Events pewnie byłby z 900 tys. lepszy, gdyby nie Runmageddon Global.”

“Zyski (w 2018 roku – red.) będą wyraźnie mniejsze niż w poprzednim roku, ale (…) przychody rosną w ponad 50 proc. tempie. Obroty w 2018 przekroczyły 17 mln zł.”

“Świadomie zdecydowaliśmy się pogorszyć wyniki roku ubiegłego i prawdopodobnie bieżącego, żeby w latach kolejnych generować jak najlepsze wyniki.”

“Jeżeli ktoś miałby zakładać, że Runmageddon za 3-4 lata będzie w tym samym miejscu w którym jest teraz, to nie powinien inwestować w RUNMAGEDDON S.A.”

“Wycena biegłego odnosi się do sytuacji bieżącej.”

“To co kupujemy, kupując akcje RUNMAGEDDON S.A., to nie jest bieżący wynik, tylko to jest bieżący wynik plus możliwości które Runmageddon generuje w przyszłości.”

Cała rozmowa z Jaro Bienieckim:

Czytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany