Drużyna Biegun Ninja Team startem w zawodach Ninja Run: Revenge rozpoczęła sezon startowy 2021. Sezon bardzo bogaty, w którym obok Ligi Ninja i krajowych zawodów, nie zabraknie prestiżowych startów zagranicznych.

W Ninja Run: Revenge wystartowało 13 zawodników Biegun Ninja Team: 5 kobiet i 8 mężczyzn. Z tej grupy do półfinałów awansowało 9 osób. Do finału dostała się piątka: 2 chłopaków i 3 dziewczyny. Panie zgarnęły całe kobiece podium. Kolejno Katarzyna Cymbałko, Katarzyna Jonaczyk i Zuzana Jankowska. Krystian Czaplicki i Dawid Grudziński zajęli odpowiednio miejsca 5. i 6. wśród mężczyzn.

Zawodami w Płocku drużyna Biegun Ninja Team rozpoczęła bogaty sezon startowy 2021. W planach są starty w krajowych zawodach ninja oraz w startującej Polskiej Lidze Ninja. Punktem obowiązkowym będzie też udział w 4. sezonie Ninja Warrior Polska. Oczywiście, jeżeli tylko program będzie nagrywany w tym roku.

Oprócz tego zawodnicy Biegun Ninja Team pojawią się na imprezach zagranicznych. I to tych z górnej półki. Pod koniec lipca czwórka zawodników (Dorota Gadzińska, Paweł Murawski, Robert Bandosz i Jan Tatarowicz) wystartuje w UNAA World Series Championships w Las Vegas.

Ta sama czwórka zakwalifikowała się na październikowe zawody Ninja WORLD CUP w Rosji. Ostateczna decyzja co do startu jeszcze nie zapadła.

Znacznie wcześniej, bo już w połowie marca odbędą się zawody World Ninja Challenge organizowane przez Ultimate Ninja Athlete Association (UNAA). Jeżeli nie będzie ich polskiej edycji to drużyna wystartuje w nich poza granicami Polski.

W maju drużyna dostała zaproszenie na zawody Victory Race.

W planach jest też Malta Gladiator Trail. To zawody o formule podobnej do Ninja Warrior. Z podobną oprawą telewizyjną.

Jakie plany ma jeszcze Biegun Ninja Team na ten rok? Warsztaty w całej Polsce dla dzieci i dorosłych oraz rozwój społeczności ninja.

Fot. Biegun Ninja Team

Przeczytaj także: Ninja Team i Biegun OCR łączą siły!