Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W weekend zrobiliśmy duży update naszego kalendarza, aktualizując jedno wydarzenie i dodając aż 8 nowych. Z kalendarza wypadł niestety Bieg na Szczyt Rondo 1.

Zacznijmy od zawodów typu ninja, których eXtremalny.PL jest patronem medialnym. W dniach 19-20 września w Warszawie odbędą się druga w tym roku edycja Ninja Series. Tym razem Autumn Edition. Będą one towarzyszyć 7. edycji targów FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Obie imprezy odbędą się w halach targowych Expo XXI.
Zawody Ninja Series Autumn Edition były już wcześniej w kalendarzu. Uaktualnione zostały szczegóły i miejscówka.

Biegi z przeszkodami

W drugiej połowie roku nowe, nieco większe biegi z przeszkodami, już bardzo rzadko pojawiają się w kalendarzu. Dlatego cieszą dwie nowości. To zaplanowany na 21 listopada Bieg 4 Pancernych na terenach Twierdzy Kłodzko (9 km + 40 przeszkód) oraz 6. edycja Marcinka Cross Challenge (7,5 km + 15 przeszkód).

Biegi dla dzieci i zawody ninja

W dobie pandemii, gdy organizacja nawet małego klasycznego biegu z przeszkodami wiąże się z pewnym ryzykiem, jak grzyby po deszczu wyrastają biegi dla dzieci i zawody typu ninja. Oprócz wspomnianego na samym początku Ninja Series, w kalendarzu pojawiły się dwie edycje Eliminate Ninja Games w Gnieźnie (z zachęcającymi nagrodami pieniężnymi), a także skierowane ku młodszym przeszkodowcom biegi i zawody:

Z kalendarza wypadł natomiast, zaplanowany na 17 październik, Bieg na Szczyt RONDO 1. Ten bieg po schodach w randze mistrzostw Europy, ze względu na pandemię koronawirusa został przeniesiony na początek 2021 roku. prawdopodobnie na luty.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany