Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Survival Race, jeden z największych organizatorów biegów przeszkodowych w Polsce, przeniósł w całości swoje tegoroczne biegi na rok 2021. Powodem jest trwająca pandemia koronawirusa.

– Prosimy Was o wyrozumiałość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Survival Race to tysiące uczestników, kilkanaście tysięcy kibiców, kilkuset pracowników i wolontariuszy – jedno z największych biegowych wydarzeń w Polsce niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Mamy nadzieję, że w obliczu panującej pandemii i ciężkiego dla branży eventowej czasu, zrozumiecie słuszność naszej decyzji – napisali w komunikacie organizatorzy biegów Survival Race.

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Survival Race we Wrocławiu został przeniesiony z 12-13 września br. na 29-30 maja 2021 roku. Bieg w Poznaniu natomiast z 26-27 września na 12-13 czerwca 2021 roku.

Zakupione do tej pory pakiety startowe zachowują swoją ważność. Jeżeli komuś nowy termin nie pasuje, proponują jego zmianę, odsprzedaż lub proszą o kontakt z nimi, w celu znalezienia innego rozwiązania.

To już drugi raz w tym roku, gdy pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Survival Race. Pierwszy raz miał miejsce wiosną. Wówczas zaplanowane na maj i czerwiec biegi we Wrocławiu i Poznaniu zostały przeniesione właśnie na wrzesień br.

Pełna treść oświadczenia Survival Race.

Fot. Maratonmania & Survival Race

Czytaj także: Update biegowego kalendarza: 8 przeszkodowych nowości, 1 zawody odwołane

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany