Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Biegun – Siwy Dym to idealna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość nabytą przez cały sezon treningów! A teraz to również doskonała okazja, żeby zapoznać się z tym biegiem i po prostu dobrze się bawić.

Już 17 listopada w Gdyni odbędzie się ostatnia w tym sezonie edycja biegu z przeszkodami BIEGUN. Będzie ona nosiła nazwę Biegun – Siwy Dym. Wyjątkowa i niepowtarzalna formuła biegu sprawia, że zarówno zaprawieni w boju, jak i początkujący, biegacze, będą mieli szansę powalczyć o podium. Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet “zmarzlucha”.

Uwaga! Nowa formuła!

Wystartowałbyś w biegu Biegun – Siwy Dym, ale trochę się boisz? Niepotrzebnie. Organizatorzy zaproponowali dość nowatorskie rozwiązanie. Idealne dla wszystkich, dla których biegi przeszkodowe to błoto, dobra zabawa, pomaganie sobie na przeszkodach i duża ilość śmiechu! Wprowadzili uproszczoną formułę biegu: BEFORE (B4).

Formuła BEFORE (B4) to:

  • skrócona trasa (3 km)
  • uproszczone przeszkody
  • brak pomiaru czasu i walki o każdą sekundę
  • medal na mecie dla każdego

Jednym słowem BEFORE (B4) pozwala zasmakować w biegach z przeszkodami. To formuła, która na pierwszym miejscu stawia przygodę, współpracę, dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu. Dlatego to doskonała propozycja dla początkujących.

Organizatorem biegu jest OCR Events, która powstała pod opiekuńczymi skrzydłami Kolibki Adventure Park Gdynia – twórcy Bieguna oraz organizatora Biegu Morskiego Komandosa, I Mistrzostw Polski OCR, a także przyszłorocznych Mistrzostw Europy OCR w Gdyni.

Więcej informacji nt. samego biegu znaleźć można na stronie internetowej biegu: www.biegun.info oraz fanpejdżu: www.facebook.com/biegun.info/

Zapisywać się na bieg można przez stronę internetową Bieguna, albo bezpośrednio pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/3092.html Do końca października obowiązują jeszcze promocyjne stawki za pakiet startowy na formułę BEFORE (B4).

(materiał dostarczony przez Biegun)

Czytaj także:

  1. Błotna masakra w Gdyni
  2. OCR-owe ciekawostki czyli co w trawie piszczy

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany