Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zaplanowane na maj i czerwiec miejskie biegi z przeszkodami Survival Race we Wrocławiu i Poznaniu na pewno się odbędą. Na biegach będą obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa.

– Każdy z nas przeszedł w ostatnich miesiącach swój własny survival i musiał nauczyć się sztuki przetrwania w nowych warunkach. Dzięki temu stajemy się silniejsi i wiemy, że możemy przetrwać wszystko – żadne przeszkody nam nie straszne – napisali organizatorzy Survival Race w przesłanym do redakcji eXtremalny.PL materiale prasowym.

Organizatorzy gwarantują, że miejskie biegi z przeszkodami we Wrocławiu (29-30 maja 2021) i w Poznaniu (12-13 czerwca 2021) na pewną się odbędą. Jednocześnie, w związku z sytuacją epidemiczną, zostaną wprowadzone nowe zasady bezpieczeństwa. Zostanie m.in. zwiększona liczba fal, żeby ograniczyć tym samym liczbę osób w danej fali. Zapewnione zostaną środki do dezynfekcji rąk. Ograniczony zostanie kontrakt w biurze zawodów. Obsługa będzie nosić maseczki i inne środki ochrony. Wszystkim uczestnikom będzie mierzona temperatura.

Organizatorzy zdradzili przy okazji, że na listach startowych tegorocznych biegów spod znaku Survival Race jest już “ponad 6000 dużych i małych Wojowników”.

fot. Survival Race

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany