Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon wprowadza opcję zakupu pakietu startowego bez koszulki. Od teraz od uczestnika będzie zależało, czy chce otrzymać nową koszulkę w standardowym pakiecie? Czy jednak woli zapłacić mniej i zakupić pakiet bez runmageddonowego t-shirtu? Decydując się na tę drugą opcję, trzeba pamiętać o kilku istotnych warunkach.

Na tę decyzję czekało wielu Runmageddończyków. Od dziś jest możliwy wybór, czy tak jak dotychczas, runmageddonowa koszulka będzie naszym biegowym trofeum? Czy jednak, chcemy kupić nieco tańszy start w Runmageddonie, ale bez koszulki w pakiecie? Ta druga opcja obarczona jest jednak pewnymi wyjątkami.

Koszulki, które znajdą się w pakietach startowych w 2020 roku

Oferta pakietu bez koszulki skierowana jest głównie do osób, które dwa, a nawet więcej w roku biegają na naszych trasach. To naturalne, że te osoby, mogą chcieć zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na zakupie pakietu. Wielu Runmageddonczyków, którzy często pokonują ekstremalne trasy pytało nas o możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść im naprzeciw. Wprowadziliśmy opcję „BezKoszulki” póki co dla indywidualnych startujących – mówi Piotr Bałchanowski, dyrektor operacyjny Runmageddon.

Opcja “BezKoszulki”, jak można przeczytać w przesłanym komunikacie prasowym, jest dostępna już od dziś (19 listopada br.). Jeżeli chcemy z niej skorzystać, podczas zapisywania się na bieg, w miejsce kodu rabatowego należy wpisać hasło: BezKoszulki. Wówczas otrzymamy rabat na dany start w wysokości 30 zł. Warto jednak pamiętać, że oferta ta:

  • dotyczy tylko biegów w Polsce (formuła od Intro do Ultra);
  • skierowana jest do indywidualnych startujących;
  • nie łączy się z innymi zniżkami/rabatami;
  • nie dotyczy zakupionych voucherów (m.in. Weteran, Korona).

Zakup pakietu z opcją “BezKoszulki” nie dotyczy więc, organizowanych wspólnie przez Runmageddon i Gladiator Race, biegów w Czechach. Co ciekawe, również w dniu dzisiejszym podobną opcję udostępnił wspomniany Gladiator Race. Tam biegacze mają możliwość zamiany koszulki na skarpetki lub voucher o wartości 300 czeskich koron (około 50 zł).

Prezentowana powyżej gladiatorska koszulka, nie będzie jednak tą, którą otrzymają uczestnicy biegów Runmageddon Gladiator Race w Pradze i Libercu w 2020 roku. Jak się dowiedzieliśmy, na te dwa eventy ma być przygotowana specjalna koszulka. Specjalny zapewne też będzie medal, ale o tym póki co w Runmageddonie o tym cisza.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon, FB Runmageddon, FB Gladiator Race

(na podst. mat. pras.)

Czytaj także: Pozbądź się zbędnych koszulek biegowych i wesprzyj chore dzieciaki!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany