Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Koszulki z różnych biegów zalegają ci w szafie? Teraz masz okazję się ich pozbyć, jednocześnie wspierając fundację Kolorowy Świat. Właśnie ruszyła charytatywna akcja Pomoc w Pakiecie.

Ogólnopolska akcja charytatywna Pomoc w Pakiecie organizowana przez krakowską firmę ubierającą drużyny sportowe – Power Canvas. Biegacze z całej Polski będą mogli wspomóc fundację Kolorowy Świat i jednocześnie pozbyć się zalegających w szafie pamiątkowych koszulek z biegów.

Na czym polega akcja?

Każdy biegacz ma w swojej szafie nadmiar pamiątkowych koszulek z pakietów startowych. Aby wziąć udział w akcji należy dostarczyć takie koszulki do siedziby Power Canvas. Organizatorzy przekażą odzież specjalistycznej firmie, która pozyska z nich pieniądze i przeznaczy na fundację Kolorowy Świat. Każde 15 koszulek oraz taki sam wkład finansowy organizatorów, fundują 10 minut specjalistycznej rehabilitacji dla dzieciaków. Uczestnicy akcji, którzy oddadzą minimum 15 koszulek otrzymają od Power Canvas voucher upominkowy. Pomoc w Pakiecie potrwa równy miesiąc.

O radość życia dzieci z wrodzonymi wadami

Celem akcji jest zebranie jak największej sumy pieniędzy dla fundacji Kolorowy Świat, która codziennie walczy o radość życia dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem i innymi wrodzonymi wadami genetycznymi. Większość biegaczy nie wyobraża sobie życia bez biegania, a część z objętych pomocą dzieci marzy, aby kiedykolwiek zacząć chodzić. Biegowa społeczność wspólnymi siłami może pomóc postawić im pierwszy krok.

Organizowana przez Power Canvas akcja charytatywna jest ciekawą inicjatywą, która może być dużym wsparciem dla fundacji i jej podopiecznych. Dodatkowo, jest to doskonała okazja na nadanie ubraniom drugiego życia i zadbanie o nasze środowisko. Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę www.powercanvas.pl i wypełnić formularz.

Fot. Power Canvas

(na podst. mat. pras.)

Czytaj także: Runmageddon wprowadza pakiet “BezKoszulki”

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany