Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pakiet startowy na Runmageddon Rekrut za jedyne 140 zł? Proszę bardzo. Właśnie trwa “Black Week” i możesz go kupić w promocyjnej cenie. Jest tylko jeden warunek…

Runmageddon wystartował z promocją “Black Week”. Teraz możesz kupić 3 pakiety na organizowane przez Runmageddon biegi w cenie 2. Musisz się jednak pospieszyć. Promocja wystartowała 22 listopada i potrwa tylko do 26 listopada do godziny 23:59. Warto jednak się skusić, bo cena jest naprawdę atrakcyjna.

Na czym polega promocja? Kupujesz 3 pakiety startowe w cenie 2. Ale uwaga. Pakiety obejmują zawsze tę samą formułę (np. 3 biegi Runmageddon Rekrut w sezonie 2022). Promocja dotyczy wszystkich runmageddonowych formuł za wyjątkiem Ultra. I tak pakiet na 3x Rekrut (jego nazwa to: 2x Rekrut + Rekrut 2022) kosztuje 419 zł, 3x Intro – 268 zł, 3x Classic – 459 zł, 3x Hardcore – 539 zł, 3x Kids – 99 zł, a 3x Junior – 299 zł.

Cena jest atrakcyjna. Np. jednostkowy koszt pakietu Runmageddon Rekrut spada do niecałych 140 zł, podczas gdy pakiet na Zimowego Rekruta w Warszawie (22 stycznia 2022) kosztuje 199 zł. Stąd też, jeżeli zamierzasz biegać Runmageddony i nie przeszkadza Ci, że będzie to ta sama formuła, to jest to atrakcyjna opcja. Szczególnie, że na bieg można zarejestrować się w ostatniej chwili, bez obawy o to, że kontuzja, choroba lub impreza rodzinna pokrzyżują Ci plany.

Jakie są haczyki? Po pierwsze, musisz kupić trzy pakiety na takie same biegi. Po drugie, jak już zarejestrujesz na pierwszy bieg, to pakietów na pozostałe dwa nie możesz odsprzedać ani nikomu darować.

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany