Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Świata OCR (w biegach z przeszkodami). Zawodnicy z ponad 60 krajów będą rywalizować na torze Nuclear Races niedaleko Londynu. Kibice z Polski będą mogli śledzić te zawody w internecie, a później w telewizji.

W dnia 19-21 października, w położonej na północny-wschód od Londynu wsi Kelvedon Hatch w hrabstwie Essex, odbędą się Mistrzostwa Świata OCR 2018  (OCR World Championships 2018). To najważniejsze wydarzenie tego roku w świecie biegów z przeszkodami. Wezmą w nim udział zawodnicy z ponad 60 krajów. W tym duża grupa sportowców z Polski.

 

Harmonogram Mistrzostw Świata OCR Londyn 2018

W piątek zawodnicy będą rywalizować na dystansie 3 km z 24 przeszkodami. Pierwsi, bo o godzinie 10:00 czasu polskiego, ruszą na trasę mężczyźni startujący w kategorii wiekowej 30-39 lat. Start w najbardziej prestiżowych kategoriach PRO MEN i PRO WOMEN, czyli elicie mężczyzn i kobiet, zaplanowany jest odpowiednio na godzinę 13:15 i 14:45 (polskiego czasu). Dekoracja zwycięzców przewidziana jest na godzinę 16:00.

 

W sobotę zawodnicy będą rywalizować na dystansie 15 km, gdzie do pokonania będą mieli równo 100 przeszkód. Zawody rozpoczną się o godzinie 09:00. Tym razem pierwsza na trasę wybiegnie elitarna kategoria PRO MEN, a kwadrans później równie elitarna PRO WOMEN. Ostatnia fala zostanie wypuszczona o godzinie 14:45. Dekoracje zaplanowane są na godzinę 18:00.

 

W niedzielę rywalizować będą drużyny. Pierwsze starty są zaplanowane na godzinę 09:30. Dekoracja natomiast na godzinę 13:30 (12:30 czasu lokalnego).

 

Gdzie śledzić zmagania zawodników?

W Mistrzostwach Świata OCR 2018 weźmie udział duża grupa zawodników z Polski. Ich zmagania z przeszkodami będzie można śledzić nie tylko na miejscu, ale również w internecie. Zawody będą też retransmitowane w telewizji.

Obsługą medialną mistrzostw zajmie się ekipa Mudstacle. Zawody będzie można śledzić  LIVE na facebookowym profilu OCR World Championships oraz na kanale Mudstacle TV na You Tube.

Relacje z pewnością będą też pojawiać się na profilach Mudstacle na facebooku i instagramie, a także na instagramowym profilu OCR World Championships.

To jednak nie wszystko. Jak już wcześniej ogłosili organizatorzy, Mistrzostwa Świata OCR 2018, będzie można oglądać w telewizji. Niestety będzie to retransmisja. W sobotę 27 października pokaże je Channel 4, a w później również m.in. brytyjski Eurosport i Sky Sports.

Fot. FB OCR World Championships

2 komentarze

  1. Adam Nowak

    Update:

    Do podanego przez nas katalogu miejsc, gdzie można śledzić Mistrzostwa Świata OCR 2018 w Londynie można jeszcze dodać Insta i FB Nuclear Races. Wejście przez: nuclear-races.co.uk/

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany