Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Szykujcie się! Jeszcze w lutym dowiemy się gdzie i kiedy odbędą się Mistrzostw Polski OCR 2022. I nie tylko. Poznamy też kilka innych przeszkodowych newsów.

Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu OCR. Ich oficjalna data jeszcze nie jest znana, ale już teraz wiadomo, że wzorem lat poprzednich, w 2022 roku mistrzostwa odbędą się we wrześniu. W pierwszej jego połowie. W sumie bez zaskoczenia. Znacznie ciekawsze jest to, gdzie one się odbędą?

Jak udało nam się dowiedzieć, oficjalna data Mistrzostw Polski OCR 2022 i ich lokalizacja, zostaną ogłoszone jeszcze w lutym. W mediach społecznościowych lub podczas Gali “Orły OCR”, jeżeli w tym roku gala zostanie zorganizowana.

Ostatnie Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych odbyły się we wrześniu 2021 roku w Kutnie. Indywidualnie tytuł Mistrza Polski na dystansie 3 km, wśród mężczyzn wywalczył Grzegorz Szczechla, a wśród kobiet Małgorzata Daszkiewicz. Natomiast na 100-metrowym torze OCR100M tytuły mistrzowskie wywalczyli Krystian Czaplicki i Katarzyna Jonaczyk.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany