Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Trzy dni temu opisaliśmy AMBERMAN. To zupełnie nowy bieg na przeszkodowej mapie Polski. Nie jest to jedyna taka impreza, która w 2023 roku pojawi się w kalendarzu. Nowych przeszkodowych eventów będzie więcej. Co ciekawe, trzy z nich to wydarzenia w Trójmieście.

Ninja Challenge OCR Łask

Już w ten weekend, bo w niedzielę 26 marca, w Łasku odbędą się zawody Ninja Challenge OCR. To zawody na krótkim torze przeszkód. Okazją do ich zorganizowania uroczyste otwarcie toru przeszkód w Łasku. Impreza jest bezpłatna.

Legnicki Bieg z Przeszkodami

W niedzielę 26 marca odbędzie się również Legnicki Bieg z Przeszkodami (LPP Race OCR). Do wyboru będą dwa dystanse: 4 km i 8 km. Ten drugi z podziałem na falę Open i Elite.

Mud Race Gdynia

W sobotę 22 kwietnia w Gdyni odbędzie się pierwsza edycja biegu Mud Run. Dystans główny to 5 km. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to “najbardziej radosny bieg przeszkodowy”. Przeszkody przede wszystkim będą naturalne. Dlatego należy przygotować się na błoto, bagna i pagórki. Ich dopełnieniem będą różnego rodzaju ścianki i zasieki. Organizatorzy zapewniają, że Mud Race będzie “powrotem do błotnych korzeni”.

WF Ninja Challenge Kostrzyn nad Odrą

WF Ninja Challenge to zawody na krótkim torze przeszkód. Zawody zaplanowane są na 22 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą

OCR100 Sopot

W dniu 12 sierpnia na molo w Sopocie odbędą się zawody OCR100. To zawody na krótkim torze przeszkód. Niestety organizatorzy nie zdradzili jeszcze żadnych szczegółów, wiec data, nazwa i logo póki co musi Wam wystarczyć.

Amberman Gdańsk

Na koniec wróćmy do biegu Amberman. Bieg zaplanowany jest na 14 maja w Gdańsku. Do wyboru są aż trzy dystanse: 1,5 km, 3 km i 6 km. Liczba przeszkód w zależności od dystansu kształtuje się od 8 do 30. Inną nowością jest to, że w całości bieg odbędzie się na stadionie.

Zobacz: Amberman – nowy bieg OCR na stadionie. Pierwsza edycja w maju

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany