Zostałeś lub zostałaś zaproszona do udziału w programie Ninja Warrior Polska? Nie zmarnuj tej szansy! Paweł Murawski, finalista poprzedniej edycji, zaprasza w dniach 10-11 lipca na darmowy trening przygotowujący do udziału w polsatowskim show.

W tym miesiącu startują nagrania do czwartego i piątego sezonu Ninja Warrior Polska. Z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód, ponownie zmierzy się po około 200 śmiałków, marząc o jego pokonaniu, wygraniu 150 tys. zł głównej nagrody, a przede wszystkim o zgarnięciu pierwszy raz w historii tytułu polskiego “Wojownika Ninja”.

Z ciekawą propozycją wyszedł Paweł Murawski, finalista i wielokrotny uczestnik polskiej edycji Ninja Warrior, oferując “darmowe wsparcie dla uczestników Ninja Warrior Polska”. W praktyce jest to darmowy trening w parku trampolin Hangar 646 na warszawskim Targówku przygotowujący do programu.

Kiedy trening?

Paweł Murawski będzie czekał na chętnych w dniach 10-11 lipca w godzinach od 10:00 do 18:00.

Co będzie na treningu?

Jak można przeczytać w opisie wydarzenia na Facebooku, na wszystkich chętnych czeka “przygotowanie motoryczne pokonywania przeszkód, między innymi rampa, trampoliny, przeszkody na równowagę i inne elementy, które mogą pojawić się na torze eliminacyjnym”. I co ważne, szczególnie dla tych, którzy pierwszy raz pojawią się w Ninja Warrior Polska, będzie można porozmawiać z Pawłem i dopytać się o wszystko co związane z programem.

Gdzie ten trening?

Hangar 646 to par trampolin w Warszawie, ulica Dalanowska 29. Warunkiem udziału jest “okazanie maila z NW w recepcji dla potwierdzenia, że uczestnik będzie brał udział w programie”.

Ile to kosztuje?

Sam trening jest darmowy. Uczestnik musi tylko opłacić sobie wstęp do Hangar 646. Koszt biletu zakupionego online to jedyne 29 zł (+ 5 zł za skarpetki). W tej cenie wchodzicie na 2 godziny do Hangar 646.

Kiedy Ninja Warrior Polska w telewizji?

Oficjalny informacji wciąż brak. Wszystko wskazuje jednak na to, że podobnie jak w 2020 roku, gdy również były od razu nagrywane dwa sezony, telewizja Polsat pokaże Ninja Warrior Polska 4 w jesiennej ramówce (wrzesień-październik), a Ninja Warrior Polska 5 w wiosennej (marzec-kwiecień 2022).

Fot. Polsat

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

 

Przeczytaj także: Typuję przeszkody 4. edycji Ninja Warrior Polska (tor eliminacyjny)