Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Węgierska edycja Ninja Warrior sporo różni się od polskiej. Przede wszystkim tym, że widzowie znacznie dłużej mogą emocjonować się zmaganie na tym trudnym torze przeszkód. Wyższa jest również główna nagroda.

Trzeci sezon Ninja Warrior Hungary wystartował 25 października. Można go śledzić w węgierskiej telewizji TV2. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producentów show, około 360 śmiałków zmierzy się w tej edycji z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód, walcząc o tytuł “Wojownika Ninja” i 20 mln forintów (około 255 tys. zł) głównej nagrody. Finał programu będzie miał miejsce 19 listopada 2021 roku.


Łącznie węgierska telewizja pokaże 20 odcinków Ninja Warrior Hungary. Jest to pewnym ewenementem, bo zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie, odcinków było 10.

Odcinki są emitowane codziennie od poniedziałku do piątku. Przy czym, przez pierwsze trzy tygodnie od poniedziałku do czwartku emitowane są odcinki eliminacyjne wraz z finałem dnia, podczas którego wyłaniani są zawodnicy, którzy w piątek wystąpią w finale tygodnia, walcząc o miejsca w półfinale.

Półfinały startują 15 listopada. Będzie ich trzy. Pierwszy finałowy odcinek zostanie natomiast wyemitowany 18 listopada, a drugi dzień później – 19 listopada. Podobnie jak w prawie wszystkich światowych edycjach Ninja Warrior, końcową przeszkodą jest Góra Midoriyama czyli wspinanie się po linie. Na Węgrzech lina ta mierzy 20 metrów. Limit czasu wejścia w chwili powstawania tego artykułu nie był znany.

Do tej pory nikomu w węgierskiej edycji programu nie udało się zdobyć tytułu “Wojownika Ninja”. W dwóch dotychczasowych edycjach najbliżej tego byli: Máté Gyömrei i Somy Strommer.

Fot. TV2

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany