Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Brytyjska edycja Ninja Warrior wraca po 3-letniej przerwie. Program będzie miał zmienioną formułę. Pojawi się w nim też Robert Bandosz – Last Man Standing z 2. sezonu Ninja Warrior Polska.

Ninja Warrior UK wraca po długiej przerwie. Program zadebiutował w brytyjskiej telewizji w 2015 roku i był emitowany do 2019 roku, gdy pierwszy raz w jego historii tytuł “Wojownika Ninja” zdobył Tim Champion, wspinając się na 22-metrową linę w czasie 44 sek. (limit wynosił 45 sek.).

Teraz Ninja Warrior UK wraca z 6. sezonem. Nagrania do niego miały miejsce na początku sierpnia. Wziął w nich udział Robert Bandosz – zdobywca polskiego tytułu Last Man Standing w 2020 roku. Show zostanie wyemitowane jesienią. Będzie ono miał zmienioną formułę. Uczestnicy będą na torze przeszkód rywalizować ze sobą w formule 1 na 1, czyli ścigać się ramię w ramię na podwójnym torze przeszkód. W tym ścigać się na podwójnej Górze Midoriyama.

Gospodarzami show ponownie będą Ben Shephard, Chris Kamara i Rochelle Humes. Nam udało się w social mediach wyszukać trochę zdjęć z nagrań Ninja Warrior UK 2022. Prezentujemy je poniżej.

 


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany