Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W finale Ninja Warrior Polska nie ma miękkiej gry. Od samego początku uczestnicy rywalizują na trudnym torze przeszkód. Jego pierwsza część składa się z 9 przeszkód, które trzeba pokonać w całości i w limicie czasu, żeby przejść dalej. 

Pierwszy tor finałowy składa się z 9 przeszkód. Przeszkody są trudne, stąd też limit czasu na ich pokonanie to 5 min. i 20 sek. Najwięcej w historii polskiej edycji programu. Zobacz: Jakie są limity czasu w finale Ninja Warrior Polska?

Finaliści będą mierzyć się z torem w odwrotnej kolejności do miejsc w tabeli finałowej. A to oznacza, że jako ostatni na tor wejdzie Jan Tatarowicz, który miał najlepszy czas na Power Tower, gdzie zdobył złoty bilet. Zobacz: Mistrzowie Power Tower. Czy wśród nich jest zwycięzca Ninja Warrior Polska?

Dalej przejdą tylko ci, którzy w całości ukończyli pierwszy tor finałowy (Stage 1) i zmieścili się w limicie czasu. Dla przypomnienia, w 1. sezonie polskiej edycji Ninja Warrior (NWP1) były to 4 osoby, w NWP2 – 8 osób, w NWP3 – 12 osób, a w NWP4 – 5 osób.

PIERWSZY TOR FINAŁOWY

1. Pajęczyna

2, Kołowrotek

3. Ruchome dachy

4. Wejście po desce

5. Obrotowa ruletka

6. Krzywa ściana

7. Dziurawy most

8. Trasa pająka

9. Przeprawa przez komin 2

 

Finałowy odcinek 5. sezonu Ninja Warrior Polska telewizja Polsat pokaże we wtorek 12 kwietnia 2022 roku o godzinie 20:05.

Fot. FB Ninja Warrior Polska


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany