Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pierwszy Runmageddon w 2023 roku zbliża się dużymi krokami. Do Zimowego Runmageddonu na terenie Twierdzy Modlin zostały już tylko 2 tygodnie. Organizatorzy odkryli już niemal wszystkie karty odnośnie tego biegu.

Największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce zainauguruje nowy sezon w weekend 4-5 lutego 2023 roku. Zimowy Runmageddon odbędzie się na terenie Twierdzy Modlin. Lokalizacja ta przez dłuższy czas była trzymana w tajemnicy, ale nie jest ona żadnym zaskoczeniem. To właśnie tam Runmageddon rozpoczynał sezon w latach poprzednich. I chwała mu za trzymanie się tej miejscówki, bo tereny wokół Twierdzy dają możliwość skonstruowania trasy na wiele sposób i dlatego podobają się biegaczom.

W Modlinie wystartować będzie można w 3 różnych formułach. W sobotę 4 lutego będzie to Rekrut (6 km + 30 przeszkód) i Classic (12 km + 50 przeszkód), a w niedzielę 5 lutego Hardcore (21 km + 70 przeszkód). Kto ukończy wszystkie trzy biegi zdobędzie specjalne trofeum Zimowego Weterana. Będzie to jedyna taka okazja w roku.

 

Organizatorzy zaprezentowali również medale jakie zawisną na szyjach biegaczy. One również będą unikatowe dla tego eventu:

 

To nie koniec. Zimowy będzie nie tylko Weteran, medale, ale również buff. Udało nam się zdobyć jego zdjęcie. Oto on. Podoba Wam się?

 

To jak będą wyglądały buffy (kominy), które Runmageddończycy znajdą w pakietach na pozostałe biegi w 2023 roku, też już jest rozstrzygnięte. Runmageddon zaprezentował na grupie “Runmageddonowe Świry” 7 różnych wzorów i poprosił grupowiczów o wskazanie tego jednego. Wygrał wzór numer 2. Nam również on najbardziej się podoba.

 

Zimowy będzie Runmageddon, medale, buff i Weteran, ale pytanie czy zimowa będzie aura w pierwszy weekend lutego? Z tym może być problem. Przynajmniej jeżeli oceniać to przez pryzmat aktualnie dostępnych prognoz pogody. Te wprawdzie pokazują temperaturę na minusie, ale jednocześnie praktycznie brak opadów śniegu. Szkoda, bo wtedy event byłby prawdziwie epicki.

 

A jeżeli będziesz startował w Runmageddonie pierwszy raz i nie wiesz na co się szykować, to obejrzyj galerię zdjęć z Zimowego Runmageddonu w 2021 oraz 2022 roku i poczuj smak tego epickiego wydarzenia:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany