Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Polska firma bukmacherska forBET została oficjalnym partnerem Runmageddonu. Będzie wspierać sprinterską formułę Runmageddon GAMES oraz ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników. Jedną z nich będzie wyjazd na Igrzyska do Tokio.

Od 4 lutego forBET, jeden z trzech największych polskich bukmacherów, systematycznie wspierający wydarzenia sportowe, rozpoczął współpracę z Runmageddonem.

forBET będzie też pierwszym partnerem widowiskowej formuły Runmageddon GAMES. Ufunduje nagrody pieniężne o łącznej wartości 15 000 złotych i zaprosi najlepszego zawodnika ligi wiosennej na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Wyjazd będzie nagrodą specjalną dla wygranego, który w klasyfikacji generalnej ligi wiosennej zdobędzie najwięcej punktów. W razie punktowego remisu o przyznaniu nagrody zadecyduje czas.

Na trasie tradycyjnych formuł tego ekstremalnego biegu z przeszkodami stanie ponadto “Komandos”, czyli 3-metrowa ścianka z liną, oznaczona logiem nowego partnera.

– Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020 – mówi Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży w Runmageddonie.

– Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzymy własny projekt biegowy – Stowarzyszenie “forBET Runners” – który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem. Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność. Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę – powiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET.

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć podczas Zimowego Runmageddonu w Warszawie (29.02-01.03.2020). Pierwsze zawody Runmageddon Games zostaną rozegrane podczas kwietniowego Runmageddonu we Wrocławiu (04-05.04.2020), gdzie oprócz tej sprinterskiej formuł, biegacze zmierzą się jeszcze z przeszkodami na trasach Intro, Rekrut, Nocny Rekrut i Classic, a młodsi miłośnicy biegów OCR spróbują swych sił w formułach Kids, Junior i Family.

Z dotychczas upublicznionych informacji wynika, że formuła GAMES pojawi się również podczas wiosennego Runmageddonu w Warszawie (30-31 maja) i wcześniejszego w Trójmieście (16-17 maja). To właśnie najlepszy zawodnik tych trzech zawodów pojedzie na Igrzyska do Tokio.

(na podst. mat. pras)

Fot. screen z mat. wideo

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany