Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Krakowska drużyna Lemon Team powstała w 2017 roku, a działająca przy niej dziecięca drużyna Kids Lemon Team w połowie 2018 roku. Właśnie wtedy zadebiutowała na Runmageddonie w Myślenicach. W kolejnych miesiącach zaczęło przybywać młodych miłośników biegów z przeszkodami. I tak na początku 2019 roku wystartowały regularne treningi dla Kidsów w krakowskim klubie Lemon Fitness.

Małe Lemonki w charakterystycznych niebiesko-żółtych koszulkach, można spotkać na bardzo wielu biegach z przeszkodami. Dzieciaki mają też na swoim koncie równie wiele sukcesów. Największe z nich to:

Borys Chaieb:

  • 2. msc. na Mistrzostwach Polski OCR w Radotkach
  • 5. msc. na Mistrzostwach Polski OCR w Rybniku
  • kilka wygranych Runmageddonów, Barbarianów i Spartanów

Leon Chaieb:

  • 5. msc. na Mistrzostwach Polski OCR w Rybniku

Aleksander Olech:

  • 3. msc. na Mistrzostwach Polski OCR w Rybniku
  • kilka miejsc w pierwszej trójce na Runmageddonach i Spartanach

Liliana Olech

  • kilka miejsc w pierwszej trójce w Runmageddonach

Drużynę prowadzi i trenuje jej założyciel Marcin Knop. Regularnie w treningach bierze udział 10-15 młodych zawodników.

Treningi, do czasu zamknięcia klubu z powodu pandemii, obywały się Lemon Fitness w Krakowie przy ulicy Ludwinowskiej 11. W każdy wtorek o godz. 16:15 i czwartek o godz. 18:00.

Treningi są prowadzone dla dzieciaków od 5 do maksymalnie 10 lat. Jednostka treningowa jest ukierunkowana na wszechstronny rozwój motoryczny dzieci, między innymi na szybkość, skoczność, równowagę, siłę, wytrzymałość oraz zwinność na przeszkodach.

Fot.: Marcin Knop

(na podst. mat. pras)

Artykuł powstał w ramach akcji: DZIECIAKI OCR. O samej inicjatywie dowiesz się z artykułu: Startuje akcja “DZIECIAKI OCR”. Pochwal się swoją drużyną! O innych dziecięcych drużynach OCR przeczytasz klikając w tag “DZIECIAKI OCR”.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany