Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czy oglądając swój trening w aplikacji mieliście kiedyś wrażenie, że zarejestrowana GPS-em trasa układa się w konkretny kształt? Teraz macie okazję ustalić trasę tak, żeby nie tylko zrobić trening, ale też “namalować” podczas biegania konkretny rysunek. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Butem po mapie”. Nagrodzimy 10 osób.

ZASADY KONKURSU

Zasady są proste, wręcz banalne. Musicie przebiec minimum 5 km i zarejestrować tę aktywność urządzeniem z GPS. Ślad GPS musi jednak wykreślić jakiś kształt, bo przede wszystkim takie kreatywne „rysunki” będziemy nagradzać. Później wystarczy tylko zrobić zrzut ekranu i umieścić go pod konkursowym postem na profilu eXtremalny.PL na Facebooku. Macie czas do 1 października do godziny 23:59. Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie konkursu. Koniecznie się z nim zapoznajcie.

>>> UWAGA: POST KONKURSOWY NA FACEBOOKU <<<

BUTEM PO MAPIE

Czy takie malowanie butem po mapie jest trudne? I tak, i nie. Mała próbka porannego redakcyjnego biegania. Jak Wam się podoba “Wieloryb z Endomondo”?

 

NAGRODY

Nagrodzimy aż 10 osób. Do wygrania są m.in. pakiety startowe na dowolnie wybrany Runmageddon w formule Rekrut, Classic lub Hardcore w okresie do marca 2021. Fundatorem nagród jest firma forBET.

Miejsca 1-3: Pakiet startowy na wybrany Runmageddon (do wyboru formuła Rekrut, Classic lub Hardcore), komplet gadżetów forBET Runners, bonus 200 zł w serwisie iforbet.pl

Miejsce 4-5: Voucher Decathlon o wartości 100 zł, komplet gadżetów forBET Runners, bonus 100 zł w serwisie iforbet.pl

Miejsca 6-10: Komplet gadżetów forBET Runners, bonus 50 zł w serwisie iforbet.pl

 

WYNIKI

Wyniki konkursu opublikujemy na eXtremalny.PL (i Facebooku) do 5 października.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany