Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Do światowego finału cyklu biegów przeszkodowych OCR Series sezonu 2017/2018 zostały jeszcze 2. miesiące. Tymczasem organizatorzy opublikowali kalendarz pierwszych 3. biegów kolejnego sezonu. 18 sierpnia biegiem w duńskiej Kopenhadze zostanie zainaugurowany sezon 2018/2019.

OCR Series to cykl biegów ekstremalnych (przeszkodowych) rozgrywanych w Europie. Składa się na niego 7 biegów kwalifikacyjnych i międzynarodowy finał z pulą nagród o łącznej wartości 20 tys. euro.

Sezon OCR Series 2018/2019 zostanie zainaugurowany w dniu 18 sierpnia biegiem w duńskiej Kopenhadze. Kolejny bieg z tego cyklu zaplanowany jest na 2 września w belgijskiej Gandawie (Gent/Ghent), a ostatnie w tym roku zawody odbędą się 15 września w Niemczech, we Frankfurcie.

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, we wspomnianej wcześniej belgijskiej Gandawie, a dokładnie na terenie Provinciaal Domein Puyenbroeck niedaleko Gandawy, zostanie rozegrany 6. bieg z cyklu OCR Series sezonu 2017/2018. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie 19 km, zmagając się nie tylko z przeszkodami, ale też z błotem.

Wielki finał całej serii będzie miał miejsce 23 czerwca br. w Holandii. Zakwalifikować się do niego mogą zawodnicy, którzy stanęli na podium któregoś z 7. wyścigów kwalifikacyjnych lub znaleźli się w TOP 200 rankingu OCR Series z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Fot. ocrseries.com

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany