Polska edycja Ninja Warrior jesienią zadebiutuje na antenie telewizji Polsat, ale też i w social mediach. Pytanie tylko, które konta są oficjalne? Bo jeszcze niedawno istniało ich kilka podpisanych jako Ninja Warrior Polska.

Już jesienią w Polsacie będziemy mogli oglądać polską edycję, znanego na całym świecie telewizyjnego show, Ninja Warrior. Chwilę wcześniej program powinien oficjalnie zacząć żyć w social mediach, skutecznie podgrzewając atmosferę przed emisją oraz wspomagając jego kampanię reklamową.

Na Instagramie i Facebooku konta podpisane jako Ninja Warrior Polska pojawiły się niemal równocześnie z chwilą ogłoszenia castingu do programu. Łącznie istniało ich 7. Na początku lipca redakcja eXtremalny.PL wysłała do firmy producenckiej maila w tej sprawie. Zapytaliśmy się, które konta są oficjalne. Tradycyjnie odpowiedzi nie otrzymaliśmy, ale po kilku dniach dwa konta na Instagramie zmieniły nazwę, a z jednego profilu na Facebooku zniknęły zdjęcia. Może to przypadek? A może producenci interweniowali w tej sprawie?

W takim razie, które profile na Instagramie i Facebooku są oficjalne? Wydaje się, że będzie to @ninjawarriorpolska, który jest obecnie jedynym o tej nazwie na Instagramie, a w jego opisie znajdziemy adres telewizji Polsat. Na Facebooku będzie to profil @Ninja-Warrior-Polska, gdzie znajdziemy “Regulamin castingu…”, a na grafice w tle jest stempel “Official Fanpage – Polsat).

Nie zanosi się natomiast, żeby Ninja Warrior Polska pojawił się na Twitterze. To nie zaskakuje. Ten kanał jest u nas mało popularny. Warto natomiast zaglądać na twitterowe konto @ninjawarrior, gdzie znaleźć można rewelacyjne filmiki z American Ninja Warrior.

Informacje o Ninja Warrior Polska znajdziecie nie tylko na oficjalnej stronie programu i social mediach, ale też w zakładce NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL oraz na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy.

Fot. FB Ninja Warrior & Ninja Warrior Polska, pexels