W niedzielę 22 października Śląska Liga OCR zawita do Piekar Śląskich. Będzie to jej edycja “Rodzinna”, a jednocześnie drugi z trzech biegów przeszkodowych Ligi zaplanowanych na ten rok.

Śląska Liga OCR 2023 wystartowała 7 października w Będzinie. W biegu z przeszkodami na 3 kilometry w kategorii Elite, wśród mężczyzn triumfował Piotr Król, przed Grzegorzem Lisowskim i Mateuszem Boryczką. W gronie kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Anna Garlacz. Drugie miejsce zajęła Karolina Metelska, a trzecie Anna Rozkocha (wyniki można znaleźć na stronie Time-Sport).

W najbliższą niedzielę Śląska Liga OCR 2023 przenosi się do Piekar Śląskich, gdzie na terenie tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostanie rozegrana jej “rodzinna” edycja.

Dorośli będą mogli zmierzyć się z dystansem 3 km (Open i Elite), juniorzy powalczą na 2-kilometrowej trasie biegu przeszkodowego,  a dla najmłodszych przygotowano dystans 1 km. Ponadto organizatorzy zapowiadają wiele dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

Zapisy na Śląską Ligę OCR w Piekarach Śląskich, podobnie jak na ostatnią odsłonę tego cyklu w Bytomiu (29 października), wciąż trwają. Można to zrobić elektronicznie:

Fot. Śląska Liga OCR

Przeczytaj także: