Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon zakończył sezon, kolejne biegi ogłaszają terminy na 2020 rok, wielu zawodników jest już na roztrenowaniu, ale sezon 2019 jeszcze się nie zakończył. Jeszcze będzie w tym roku gdzie pobiegać.

Już w najbliższy weekend miłośnicy sprinterskich biegów z przeszkodami, a właściwie torów przeszkód typu ninja, będą mogli wziąć udział w zawodach Ninja Race organizowanych przez przeszkodową drużynę Socios Silesia. Areną zmagań będzie tor Socios Silesia w Gliwicach przy ulicy Oświęcimskiej 51K. Opłata to 40 zł. Limit uczestników został ograniczony do 60 osób. W chwili powstawania tego artykułu były jeszcze 16 wolnych miejsc.

Jeszcze 6 biegów z przeszkodami

W kalendarzu na 2019 roku jest jeszcze 6 różnych biegów z przeszkodami. W sobotę 26 października odbędzie się, cieszący się coraz większym zainteresowaniem biegaczy, bieg Armagedon Active niedaleko Sieradza.

Tydzień później w Kaletach wystartuje Horror Masakrator, gdzie będzie się można zmierzyć z trasą o długości 6 km, nie miej niż 20 przeszkodami i… nocą (pierwsze fale startują o godzinie 18:00). Na 16 listopada zaplanowany jest Biegun Wichrowe Wzgórza w Gdyni. W niedzielę 24 listopada w Płocku, na terenie hali Orlen Arena, odbędzie się bieg (zawody) z przeszkodami Arena Challenge vol. 3. Sezon natomiast zamkną biegi Run4Tress na terenie Twierdzy Kłodzko oraz Bieg Herosa na Pustyni Błędowskiej. Oba odbędą się w sobotę 30 listopada.

…a może jednak po schodach?

Biegacze przeszkodowi mogli zasmakować schodów na Finale Ligi Runmageddonu we Wrocławiu, gdzie część trasy prowadziła po trybunach i schodach Stadionu Wrocław. Kto chciałby spróbować samych schodów, będzie miał ku temu okazję już w sobotę 26 października. W Poznaniu odbędzie się 5. edycja zawodów Bieg Po Schodach Collegium Altum. Do pokonania będzie 17 pięter, czyli 392 stopnie.

Drugą okazją do pobiegania po schodach będzie 2. edycja biegu Star Challenge w Gdańsku. W tym przypadku wyzwanie będzie dwukrotnie większe niż w Poznaniu. Do pokonania będzie łącznie 34 piętra, czyli 723 schody.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany