Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W związku z silnym wzrostem liczby osób zarażonych koronawirusem, rząd premiera Morawieckiego zamknął kolejne dwa województwa: mazowieckie i lubuskie. Amatorski sport na świeży powietrzu będzie zakazany. Zamknięte będą baseny.

W czwartek liczba nowych przypadków zakażeniem koronawirusa przekroczyła w Polsce 21 tys. i była najwyższa od końca listopada ub.r. W związku z szybkim rozwojem trzeciej fali pandemii, rząd podjął decyzję o zamknięciu dwóch kolejnych województw, gdzie sytuacja jest najgorsza.

Do wcześniej już zamkniętych województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, dziś dołączyły województwa mazowieckie i lubuskie. Od poniedziałku 15 marca do minimum 28 marca m.in. ponownie zostanie zakazana możliwość uprawianie amatorskiego sportu na świeżym powietrzu, zamknięte zostaną baseny.

W efekcie dzisiejszych decyzji w województwie mazowieckim i lubuskim, a wcześniej warmińsko-mazowieckim i pomorskim, cofnięte zostaną decyzje częściowe otwierające sport, które obowiązywały od 12 lutego (zobacz: Od 12 lutego otwarte zostaną baseny i boiska, siłownie dalej zamknięte).

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany