Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon zaprezentował statuetkę “Korona Runmageddonu 2022”. Zdobędzie ją każdy, kto w tym roku ukończy 4 biegi w 4 różnych częściach Polski.

Cztery strony Polski, cztery zupełnie różne trasy, cztery podjęte wzywania! Pokonaj Runmageddony w 4 stronach kraju i zdobądź Koronę Runmageddonu! – tymi słowami największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce zaprasza do udziału w swoich biegach i zdobycia Korony Runmageddonu. Właśnie pokazał jak ona będzie wyglądała w tym roku.

Statuetkę Korony zdobędzie każdy, kto ukończy formuły Intro, Rekrut, Nocny Rekrut, Classic, Hardcore lub Ultra! Ważne, żeby łącznie były ich cztery i były one w czterech różnych częściach Polski. Formuły można dobierać wg dowolnej konfiguracji. Np. mogą to być cztery biegi w formule Intro, albo cztery różne formuły, albo innym wybranym przez siebie układzie. Co więcej, walkę o Koronę można łączyć z walką o statuetkę Weterana.

A tak Korona Runmageddonu prezentowała się w latach ubiegłych. Która statuetka drogi Czytelniku najbardziej przypadła Ci do gustu?

Korona Runmageddonu 2021

Korona Runmageddonu 2020

Korona Runmageddonu 2019

Korona Runmageddonu 2018

Korona Runmageddonu 2017

Korona Runmageddonu 2016

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany