Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zapraszamy na kolejny przegląd przeszkodowych newsów, które napłynęły w ostatnim czasie. Będzie dużo o Spartanie i sporo w temacie ninja.

Ninja Run podał termin zawodów

Organizatorzy Ninja Run podali termin i lokalizację pierwszych w 2022 roku zawodów. Odbędą się one w weekend 23-24 kwietnia w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Organizatorzy zdradzili, że nie będą to jedyne zawody ninja w tym roku.

 

Polacy w Spartan Pro Team

Grzegorz Szczechla i Marcel Fabian znaleźli się Spartan Pro Team. Gratulacje!

 

Certyfikowany ninja

W dniach 12-13 marca w klubie Spartan Room w Sierpcu, odbędą się “Otwarte testy Biegun Ninja Team”. Testy składać będą się z 8 zadań przygotowanych przez Roberta Bandosza i Marcina Szyca.

 

Otwarcie Ninja Arena Gdańsk

W sobotę 29 stycznia będzie mieć miejsce otwarcie Ninja Arena w Gdańsku. Obiekt mieści się przy ulicy Uczniowskiej 48-50.

Zobacz: Ninja Arena w Gdańsku – nowa miejscówka do treningu OCR i ninja

 

Toroz w Czechach

Przeszkody od Toroz zawędrowały do Czech. Spotkać je będzie można na trasie biegu przeszkodowego Gladiator Race Winter Josefov. Bieg odbędzie się w dniu 19 lutego br.

 

Wyniki Zimowego Runmageddonu

Pierwszy w 2022 roku Runmageddon za nami. Sandra Montvile i Dainius Liutkus (oboje z Litwy) triumfowali na dystansie Rekrut (6 km + 30 przeszkód) podczas Zimowego Runmageddonu w Twierdzy Modlin, a Małgorzata Szaruga i Bartosz Januszewski byli najszybsi na dystansie Hardcore (21 km + 70 przeszkód).

Zobacz: OCR Baltic Warriors zdobywa Twierdzę Modlin! Wyniki Zimowego Runmageddonu REKRUT

 

Spartan: koszulki, mistrzostwa i inne

Dużo informacji w ostatnim czasie napłynęło ze Spartana. Dowiedzieliśmy się, że będzie Spartan Games 2, Mistrzostwa Świata Spartan 2022 ponownie odbędą się na pustyni niedaleko Abu Dhabi, w dniach 18-19 czerwca  Spartan zawita do czeskiej miejscowości Litovel, zmniejszy się ilość grup wiekowych w Age Group, no i Spartan pokazał koszulki finiszerów na sezon 2022.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany