Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Na mapie biegów ekstremalnych w Polsce pojawił się Radom. 2 czerwca odbędzie się tam bieg przeszkodowy Platinium CROSS RUN. Nie będzie to jedyna tego typu impreza zaplanowana w tym mieście w 2018 roku.

Platinium CROSS RUN Radom to bieg przeszkodowy na dystansie 4 km. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10 przeszkód, które “zweryfikują ich sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną”. Będą to zarówno przeszkody naturalne, jak bagna, stawy, wzniesienia. Jak i przeszkody sztuczne w postaci ścianek, lin, trawersów, czy zasieków.

Organizatorem tego, zaplanowanego na 2 czerwca br. biegu, jest Fitness & Kręgielnia Platinium oraz Paint Wars – Paintball Radom. Jakkolwiek bieg w nazwie ma Radom to odbędzie się na terenie pola do paintballu Paint Wars w Młodocinie Większym. To około 5 km od granic Radomia.

Źródło: https://extremalny.pl/mapa/

Na bieg można zapisywać się od 23 kwietnia w recepcji Fitness & Kręgielnia Platinium w Radomiu przy ulicy Biznesowej 8. Opłata startowa wynosi 50 zł. Limit uczestników został ograniczony do 100 osób. Każdy uczestnik, jak można przeczytać w regulaminie, otrzyma zestaw startowy, napój i upominek (medal) potwierdzający ukończenie biegu.

Platinium CROSS RUN to pierwszy bieg ekstremalny w Radomiu, ale nie jedyny w 2018 roku jaki zostanie zorganizowany w tym mieście. W listopadzie odbędzie się tam bardzo duża impreza (!!!) tego typu. O szczegółach nie możemy jeszcze pisać. Ale szykujcie się. Nie będziecie żałować.

Więcej biegów ekstremalnych (przeszkodowych) organizowanych w Polsce znajdziecie w naszym kalendarzu lub bezpośrednio na ekstremalnej mapie Polski.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany