Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W maju na przeszkodowej mapie Polski zadebiutuje nowy bieg – AMBERMAN. To bieg przeszkodowy w całości odbywający się na stadionie. Do wyboru będą 3 dystanse.

14 maja 2023 roku w Gdańsku na Stadionie Żużlowym przy ulicy Zawodników odbędzie się pierwsza edycja biegu przeszkodowego (OCR) Amberman. Organizatorzy zapowiadają “genialne przeszkody, świetnie przygotowane podłoże, ogromne trybuny dla kibiców i rewelacyjną atmosferę”. Bieg w całości odbędzie się na stadionie.

Do wyboru są 3 dystanse:

  • 1,5 km + 8 przeszkód
  • 3 km + 15 przeszkód
  • 6 km + 30 przeszkód

Rywalizacja będzie odbywać się w kategorii ELITE (zawodnik samodzielnie musi pokonać wszystkie przeszkody), OPEN (może korzystać z pomocy innych biegaczy), TEAM (bieg w parach) i JUNIOR. Oprócz “dorosłego biegu” przewidziane są również biegi dla dzieci oraz rodzin.

Ceny pakietów startowych kształtują się od 79 zł (bieg na 1,5 km) do 179 zł (bieg na 6 km). Bieg dla dzieci kosztuje 50 zł, a dla rodzica z dzieckiem 60 zł.

Organizatorem biegu jest Gdański Ośrodek Sportu, natomiast jego partnerem dobrze znana przeszkodowcom Ninja Arena powered by Toroz.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany