Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nowa przeszkoda, rekordowa liczba uczestników oraz voucher na wymarzone wakacje od ITAKA – tak zapowiada się Runmageddon Kraków by Samsung.

Już za niespełna 10 dni w Liszkach pod Krakowem odbędzie się Runmageddon, w którym swój debiut będzie miała nowa przeszkoda – “Atak Szczytowy aka Dreszczowiec”. A dla najlepszych możliwość wygrania vouchera o wartości 2000 złotych na wymarzone wakacje. Swój start potwierdziło już ponad 5000 uczestników z całej Polski. Organizatorzy przewidują, że tegoroczny event pobije popularnością zeszłoroczną edycję.

Na weekend 25-26 sierpnia niecierpliwie czekają Runmageddończycy z całej Polski oraz osoby, które pierwszy raz wezmą udział w tym sportowym wyzwaniu. Fani ekstremalnego biegu z przeszkodami spotkają się w Liszkach pod Krakowem, by spróbować swoich sił w Runmageddonie. Tegoroczna edycja będzie różniła się od poprzedniej tym, że ekstremalne święto trwać będzie aż dwa dni. Chętni będą mogli zmierzyć się w 4 formułach: Intro 3 kilometrowy dystans z ponad 15 przeszkodami, Rekrut 6 kilometrowy bieg z co najmniej 30 utrudnieniami, Classic 12 kilometrowy odcinek z minimalnie 50 przeszkodami. Dzieci w wieku 4-11 będą mogły wziąć udział w jednokilometrowym Runmageddonie Kids naszpikowanym ponad 10 przeszkodami.

Podczas Runmageddonu Kraków by Samsung debiut będzie miała nowa przeszkoda wielka, bo aż siedmiometrowa konstrukcja zbudowana z dwóch skośnych ścian. Dwie potężne ściany będą wyposażone w łańcuchy, za pomocą których będzie można wspinać się na przeszkodę i z niej schodzić. Atak Szczytowy aka Dreszczowiec, bo tak brzmi nazwa kolosa, będzie jedną z największych przeszkód na trasie.

W czasie ekstremalnego eventu nie zabraknie dużej ilości wody. Trasy przebiegać będą wzdłuż zalewu, więc uczestnicy z pewnością nie raz się w nim zanurzą. W zależności od wybranej formuły Runmageddonu będą: czołgać się pod zasiekami, zataczać pętle z obciążeniami, workami z piaskiem, przeciskać się przez jelita prosto do wody, skakać przez baloty, przechodzić poręcze wąskie i szerokie, pokonywać bagna, wspinać się na drewniane i metalowe konstrukcje. Runmageddon Kraków będzie prawdziwym testem sprawnościowym, kreatywnym, a jednocześnie niezwykłą przygodą.

Nowa przeszkoda to nie jedyna niespodzianka jaka czekać będzie na uczestników najbardziej ekstremalnego biegu z przeszkodami. Na zdobywcę I. miejsca w serii elite kobiet oraz I. miejsca w serii elite mężczyzn w formule Classic czeka wakacyjny voucher od Itaki o wartości 2000 złotych.

Kibice w specjalnie przygotowanym miasteczku będą mogli podziwiać zmagania Runmageddończyków. W tej edycji strefa dla oglądających będzie umiejscowiona wzdłuż plaży, co pozwoli śledzić dokonania uczestników na przeszkodach przy starcie i mecie. Kibice będą też mogli skorzystać z atrakcji Strefy Challenge, w której partnerzy biegu gwarantują maksimum rozrywki i odpoczynku.

(materiał dostarczony przez Runmageddon)

Fot. biuro prasowe Runmageddon

Czytaj także: Atak Szczytowy – nowa, ogromna przeszkoda na trasie Runmageddonu

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany