Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Rok 2020 rzucał nam wszystkim kłody pod nogi. Daliśmy jednak radę. Pokaż jak bawiłeś się na Runmageddonie, w kreatywny sposób opisz jakie masz sportowe plany na rok 2021 i zgarnij pakiet RUNMAGEDDON WETERAN!

Nie ma co ukrywać: to był ciężki rok. Można go porównać do legendarnego Runmageddonu w Pabianicach. #Rok2020Pamiętamy! Daliśmy jednak radę, bo nie takie już przeszkody pokonywaliśmy. A teraz przyszedł czas na postawienie sobie ambitnych biegowych celów na rok 2021. Opisz nam jakie są Twoje cele i wyzwania na rok 2021, dokumentując to swoim zdjęciem z jednego z Runmageddonów, a być może to właśnie Ciebie nagrodzimy voucherem Runmageddon Weteran. Bo co dwa cele to nie jeden.

ZASADY KONKURSU

Konkurs jest bardzo prosty. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na profilu FB extremalny.PL dodasz zdjęcie dokumentujące jak bawiłeś się na jednym z Runmageddonów i w kreatywny sposób opiszesz o swoich biegowych celach i wyzwaniach na rok 2021. Najbardziej kreatywny opis, opatrzony równie ciekawym zdjęciem, nagrodzimy voucherem.

>>> UWAGA: POST KONKURSOWY NA FACEBOOKU <<<

CZAS TRWANIA KONKURSU

To będzie bardzo szybki konkurs. Musisz się więc spieszyć. Startuje on 19 grudnia w chwili jego ogłoszenia, czyli w chwili gdy czytasz te słowa. Kończy się natomiast 22 grudnia 2020 roku o godzinie 23:59.

NAGRODA

Nagroda będzie jedna, ale za to jaka. Do wygrania jest voucher na pakiet RUNMAGEDDON WETERAN 2021. Zwycięzcę ogłosimy już 23 grudnia br.

Szybki strzał i to właśnie Ty możesz w przyszłym roku zmierzyć się za free z dystansami Rekrut, Classic i Hard Core. A nawet jeżeli się nie uda, to nic straconego. Do 23 grudnia wciąż możesz kupić pakiety WETERAN, KORONA lub OKTAN w promocyjnej, obniżonej cenie.

Regulamin konkursu znajdziesz klikając tu!

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany