Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wakacje rozpoczniemy od 24-godzinnego treningu w Krakowie, a zakończymy biegiem Spartan Race Ultra w Krynicy. A jeżeli ten ostatni nas nie zabije, to w ostatni weekend wakacji wpadniemy na 12-godzinny Runmageddon.

Wakacje trwają już dobre 2 tygodnie, ale w redakcji eXtremalny.PL tak naprawdę rozpoczynają się one dopiero teraz, gdy zamknęliśmy wszystkie sprawy po Mistrzostwach Europy OCR. Czy to oznacza, że wybieramy się na urlop? Nie. Po prostu usiedliśmy i zaplanowaliśmy sobie lipiec i sierpień. Zobaczcie, gdzie będzie można nas spotkać i zbić z nami piątki. A może macie dla nas jakieś inne ciekawe propozycje?

24H TRENING z RMF4RT GLADIATORS (6-7 LIPCA)

W pierwszy weekend lipca wpadamy do Krakowa do siedziby radia RMF FM, żeby towarzyszyć zawodnikom RMF4RT OCR i RMF4RT Gladiators w 24-godzinnym treningu. W zasadzie to w wyzwaniu. Rozpoczyna się ono w sobotę 6 lipca o godz. 18:00 i potrwa równie 24 godziny. Mamy nadzieję, że damy radę. Do tego wyzwania może dołączyć każdy. Począwszy od godz. 05:00 w niedzielą aż do godz. 20:00 trening jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić dzień i poznać ciekawych ludzi. Poniżej zamieszczamy harmonogram treningu.

??? (20-21 LIPCA/27-28 LIPCA)

Jeszcze się zastanawiamy. Może macie jakieś propozycje?

RUNMAGEDDON ŁÓDŹ (17 SIERPNIA)

Po trzymiesięcznej nieobecności czas wrócić na trasę Runmageddonu. Szczególnie, że do Łodzi mamy blisko. Impreza jest jednodniowa, więc wybór jest dość ograniczony. Planowaliśmy zrobić szybkiego Rekruta, ale mocno też kusi Nocny Rekrut. Szczególnie, że byłby to pierwszy raz od 2 lat. No i sprawdzimy, czy polecane przez nas czołówki dają radę.

MONTE KAZURA (20 SIERPNIA)

Może trudno w to uwierzyć, ale pomimo, że na Kazurkę na warszawskim Ursynowie mamy “rzut beretem”, to jeszcze tam nie biegaliśmy. Ba, byliśmy tam tylko raz, przy okazji rozmowy z Robertem Bandoszem i Gosią Daszkiewicz. W sierpniu chcemy to nadrobić. Monte Kazura to 5-kilometrowa trasa, która ma 300 metrów przewyższeń. Ludzie mówią, że potrafi dać w kość. Zobaczymy.

SPARTAN ULTRA TRIFECTA WEEKEND W KRYNICY (24-25 SIERPNIA)

Spartan Ultra w Krynicy to główne wydarzenie tegorocznych wakacji w naszym kalendarzu. Szykujemy się na ten bieg od chwili jego ogłoszenia. I sportowo. I reportersko, na cały weekend w Krynicy. Majowy Sprint w Białce pokazał, że po miesiącach błądzenia, Spartan w Polsce wrócił na właściwe tory. Wrócił w polskie góry. Ten bieg ponownie da się kochać. Szczególnie ten w Krynicy, do której mamy ogromny sentyment. No i rachunki do wyrównania z 2017 roku.

RUNMAGEDDON 12H (1 WRZEŚNIA)

Runmageddon 12H to trwający 12 godzin bieg z przeszkodami po pętli Classica podczas eventu na terenie kopalni JSW Knurów-Szczygłowice. Zawodnicy biegają na zasadach Open aż do godziny 19:00, ale zaliczane są tylko pełne pętle. Bardzo nas ta formuła sportowo kusi. Jednak start tydzień po Ultra w Krynicy prawdopodobnie będzie mało realny, dlatego najpewniej pojawimy się tam w roli kibiców. Szkoda.

Fot. RMF4RT Gladiators, Runmageddon, Pexels

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany