Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Armagedon Active to ekstremalny bieg przeszkodowy. Jeden z nielicznych w województwie łódzkim. Jego wiosenna edycja odbędzie się 23 marca. Kolejne zaplanowane są na sierpień i grudzień. Podejmiesz wyzwanie?

Już 23 marca na strzelnicy łowieckiej w Okręglicy pod Sieradzem (dojazd) ponownie spotkają się pasjonaci mocnych wrażeń z całego kraju. Zarówno stare przeszkodowe koniec, jak i amatorzy. Wszyscy oni spotkają się tam, żeby wziąć udział w wiosennej edycji biegu z przeszkodami Armagedon Active.

Organizatorzy przygotowali dla żądnych wrażeń biegaczy dwa dystanse:

  • DZIK: 11 km i 50 przeszkód
  • LOSZKA: 5 km i 30 przeszkód

Najmłodsi będą mogli rywalizować na dystansie WARCHLAK, czyli 1 km z około 10. przeszkodami.

 

Plakat biegu Armagedon Active

Armagedon Active to ekstremalny bieg przeszkodowy, którego tradycja sięga 2015 roku.  Jego ostatnia edycja odbyła się 29 grudnia, co było ostatnią OCR-ową imprezą w 2018 roku. Organizuje go Stowarzyszenie Rajsport Active. Jest to impreza kameralna, niekomercyjna, która przyciąga uczestników nastawionych na dobrą zabawę i rywalizację w duchu sportowym. Co ważne, jest to też jeden z nielicznych biegów z przeszkodami organizowany w województwie łódzkim.

Jakie przeszkody czekają na uczestników? Zarówno te naturalne, jak i sztuczne. Błoto, zasieki, drut kolczasty, trylinki, małpi gaj, ścianki – to tylko część z tego, co przygotowali organizatorzy na 2. wymagających trasach, wiodących między innymi terenami leśnymi i wymagającą żwirownią, której teren zapewnia strome zbiegi i podbiegi. W marcu pojawią się też nowe przeszkody (m.in. multirig). A po biegu tradycyjnie odbędzie się integracyjny grill i ognisko.

Na bieg można zapisać się na stronie internetowej Armagedon Active. Bieg można znaleźć też na Facebooku. Wpisowe zaczyna się od 89 zł, a w przypadku biegu dla dzieci wynosi 25 zł. Dla drużyn są zniżki.

(materiał dostarczony przez Rajsport Active)

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany