Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Czerwcowy Adrenaline Rush OCR Festival został odwołany, gdyż jego realizacja na najwyższym poziomie była wątpliwa. Biegi z przeszkodami mają wrócić do Radotek w 2020 roku – wynika z korespondencji jaką dziś otrzymaliśmy.

Organizator biegów z przeszkodami Adrenaline Rush przesłał nam dziś stanowisko ws. odwołania czerwcowego Adrenaline Rush OCR Festival w Radotkach koło Płocka, tym sposobem odpowiadając na pytania postawione w artykule: Czy to koniec biegu Adrenaline Rush? Najważniejszy wniosek jest taki, że organizator nie składa broni i w przyszłym roku ponownie będzie można zmierzyć się z przeszkodami w Radotkach.

Wydarzenie czerwcowe zostało przez nas odwołane, gdyż jego realizacja na najwyższym poziomie, w obliczu obecnych okoliczności była wątpliwa.

Marka Adrenaline Rush w żadnym wypadku nie znika z mapy polskich biegów OCR. Przy założeniu, że Mistrzostwa Polski odbędą się w Radotkach k. Płocka powrócimy z kolejną edycją w 2020 roku. Wynika to z faktu, iż chcemy w pełni zaangażować się we wsparcie OCR Polska w zakresie organizacji. W dniu wczorajszym (28.05.2019) odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia dotyczące właśnie Mistrzostw. Obie strony podtrzymały chęć współpracy w tym zakresie a w czerwcu powinny pojawić się finalne komunikaty.

W przesłanej korespondencji organizator podkreśla też, że bieg został odwołany z przyczyn od niego niezależnych, ale te nie zostaną upublicznione. Tłumaczy ponadto, że przed spotkaniem z OCR Polska nie mógł odpowiedzieć na przysłane pytania, gdyż “termin kolejnej edycji naszego biegu w dużej mierze uzależnialiśmy od kwestii organizacji Mistrzostw Polski”.

Trzymamy kciuki za powrót Adrenaliny!

fot. pexels

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany