Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Od trzech lat na arenach biegów z przeszkodami pojawia się ekipa Viking Training Center. A gdzie biegną rodzice, tam pojawią się też dzieci! Poznajcie dziecięcą drużyną Viking Kids.

Rok 2020 ze względu na pandemię był mocno ograniczony, ale i tak był obfity. Zarówno dla dorosłych, jak i dzieciaków, którzy w każdym biegu pokazywali “vikingowski charakter”.

Najliczniejszy start dzieciaki z Tych zaliczyły w biegu Furia Wojów. Wystartowało tam siedmiu młodych Vikingów i aż czwórka stanęła na podium w swoich kategoriach wiekowych: Ola Szojda była druga, Jasiek Niestroj trzeci, Milena Plewa również trzecia, a Liliana Plewa druga.

– Naszej młodzieży start w Furii Wojów przypadł do gustu i na pewno w kolejnej edycji znowu powalczą o miejsca na podium. Super formułą jest też Spartan Kids, gdzie często startują nasze Kidsy i Masakrator Kids. Tam też zajmowali miejsca medalowe – mówi Sławomir Buturla, trener Vikingów.

Starty w biegach dziecięcych mają za sobą także Bartek i Franek Grabiańscy, Emilka i Dominika Banaś, Nadia Skorupa, Piotrek Szojda, Filip Niestroj i Aleksander Zadarnowski. Miejsca medalowe Vikingi zajmowali podczas:

  • Commando Race: Ola Szojda – 3. miejsce
  • Spartan Białka: Aleks Zadarnowski – 2. miejsce, Jasiek Niestroj – 2. miejsce
  • Horror Masakrator: Aleks Zadarnowski – 2. miejsce, Jasiek Niestroj – 1. miejsce

– W naszej młodzieży drzemie ogromny potencjał i widać, że jednak jabłka daleko od jabłoni nie spadły. Żałuję tylko, że koronawirus i wszelkie obostrzenia zahamowały rozwój grupy i stworzenie odpowiedniego miejsca do treningów dla nich. Mam nadzieję, że sytuacja w kraju szybko wróci do normy – dodaje trener Viking Training Center.

Dzieciaki trenują w Viking Training Center w Tychach przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 4.

fot.: Viking Training Center

(na podst. mat. pras.)

 

Artykuł powstał w ramach akcji: DZIECIAKI OCR. O samej inicjatywie dowiesz się z artykułu: Startuje akcja “DZIECIAKI OCR”. Pochwal się swoją drużyną! O innych dziecięcych drużynach OCR przeczytasz klikając w tag “DZIECIAKI OCR”.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany