Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nextreme Junior to wywodząca się z Płocka drużyna młodych adeptów biegów z przeszkodami i zawodów typu ninja. Prowadzona jest przez Krzysztofa Orankiewicza. Dzieciaki latem trenują na świeżym powietrzu w Dżungli na Lasotkach, natomiast zimą w nowo otwartej hali Jungle Nextreme w Płocku.

Drużyna istnieje od 2018 roku i liczy blisko 30 osób. Składa się z dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Najmłodszą trenującą zawodniczką Nextreme Junior jest Pola (5 lat), która przyszła wraz z braćmi 2 lata temu na pierwszy trening drużyny i pokazuje, że pomimo tak młodego wieku można “przenosić góry”.

Jak zapewniają trenerzy, drużyna to jedna wielka rodzina:

Cechuje nas to, iż team to nie tylko trener z zawodnikami, ale każdy rodzic, rodzeństwo zawodników, przyjaciele oraz sztab wspaniałych osób wspierających każde następne wyzwanie. Stanowimy jeden organizm, który prezentuje wspaniałą postawę na każdym treningu czy zawodach – duch walki, wsparcie oraz najważniejsze – wspaniała zabawa!

Zawodnicy Nextreme Junior brali udział w wielu biegach i zawodach w całej Polsce. W tym m.in. w Vikings Run, Biegun OCR, Armagedon Active i Runmageddon.

Każdy z młodych zawodnik jest też ambasadorem biegów tworzonych przez Jungle Nextreme m.in. I Mistrzostwa Jungli – Born in the Jungle 2020 oraz zaplanowanej na 2021 rok pierwszej edycja Jungle Ninja.

Aktualnie zawodnicy Nextreme Junior ciężko pracują, przygotowując się do nadchodzących wydarzeń OCR w Polsce oraz miejmy ogromną nadzieję do pierwszej edycji Ninja Warrior Polska Kids.

Fot.: Jungle Nextreme

(na podst. mat. pras)

Artykuł powstał w ramach akcji: DZIECIAKI OCR. O samej inicjatywie dowiesz się z artykułu: Startuje akcja “DZIECIAKI OCR”. Pochwal się swoją drużyną! O innych dziecięcych drużynach OCR przeczytasz klikając w tag “DZIECIAKI OCR”.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany