Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Prowadzisz dziecięcą drużynę OCR? Przedstaw ją całej Polsce! Napisz gdzie i kiedy trenujecie. Pochwal się sukcesami. Zaproś na treningi młodych adeptów biegów z przeszkodami.

W wakacje opublikowaliśmy artykuł: Green Goblins – dzieciaki, które złapały zajawkę na biegi przeszkodowe. Przedstawiliśmy w niej warszawską dziecięcą drużynę Green Goblins. Teraz chcemy przybliżyć naszym Czytelnikom inne dziecięce drużyny przeszkodowe. Startujemy z akcją: DZIECIAKI OCR!

Jeżeli prowadzisz dziecięcą drużynę przeszkodową, napisz o niej kilka zdań, podeślij zdjęcia, a my to wszystko opublikujemy na eXtremalny.PL.

Przedstaw historię drużyny. Ilu dzieciaków ją tworzy? Kto ją trenuje (prowadzi)? Może już macie pierwsze sukcesy w biegach przeszkodowych? Jeśli tak, to również o tym napisz. Wzorem może być wspomniany już artykuł o Goblinach.

Aha… i nie zapomnij wspomnieć gdzie i kiedy trenujecie, żeby po zakończeniu lockdownu inni mogli do Was dołączyć.

Na materiały czekamy do końca stycznia. Materiały możecie podsyłać przez formularz kontaktowy lub mailem na adres: redakcja (małpa) extremalny (kropka) pl. Koniecznie w tytule: DZIECIAKI OCR.

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany