Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

14 października wystartowały zapisy na biegi przeszkodowe Formoza Challenge w sezonie 2022. Sezon otworzy majowy bieg w Kaliszu, a zamknie październikowy w Trójmieście.

Formoza Challenge to organizator biegów z przeszkodami dla każdego. Słowo “Formoza” w nazwie nie jest użyta przypadkowo. Nie tylko dlatego, że cześć formuł ma militarny charakter (biegnie się z plecakiem i gumową atrapą karabinu AK-47), ale przede wszystkim dlatego, że jak podkreślają sami organizatorzy, każdy event jest “w hołdzie wyjątkowym żołnierzom J.W Formoza”.

Formoza Challenge sezon biegowy 2022, podobniej jak to miało miejsce w tym roku, zainauguruje majowym biegiem w Kaliszu, a zakończy go zaplanowanym na październik biegiem w Trójmieście. Łącznie w przyszłym roku bieg pojawi się w czterech lokalizacjach:

  • 15 maja – Kalisz
  • 5 czerwca 2022 – Oborniki
  • 24 lipca 2022 – Ustka
  • 2 października – Gdynia

Do wyboru są dystanse od 5 km do 10 km, pokonywane indywidualnie, drużynowo i te o militarnym charakterze, gdy zawodnik biegnie obciążony plecakiem i atrapą AK-47. Obok biegów głównych odbywają się również biegi z przeszkodami dla dzieci – FORMOZA KIDS.

Do końca roku na wszystkie formuły obowiązują najniższe ceny. I tak np. pakiet startowy na lipcowy bieg w Ustce na dystansie 5 km kosztuje teraz jedyne 99 zł, a za dwukrotnie dłuży dystans LONG trzeba zapłacić tylko 109 zł.

W sezonie 2021 w biegach Formoza Challenge wzięło udział około 6 tys. osób.

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany