Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zapytaliśmy Runmageddon dlaczego rosną ceny pakietów startowych na rok 2023 i czy w czasach szalejącej inflacji organizacja biegów przeszkodowych jest dużym wyzwaniem. Odpowiedział nam Piotr Bałchanowski, szef Runmageddonu.

W przyszłym roku start w Runmageddonie będzie droższy. Nie tylko zresztą w nim. Jak się dowiedzieliśmy, ceny pakietów startowych podniosą lub poważnie to rozważają również inni organizatorzy biegów przeszkodowych (OCR) w Polsce. Oto co o powodach podwyżek powiedział nam szef Runmageddonu Piotr Bałchanowski:

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, co dzieje się na świecie. Skutki odczuwamy wszyscy: osoby prywatne, małe i średnie przedsiębiorstwa, wielkie sieci handlowe, usługodawcy i także organizatorzy imprez. Ceny rosną w każdej kategorii kosztowej. Sam koszt transportu przeszkód wzrósł nam o około 25%, więc jeśli chcemy robić eventy na tym samym poziomie co dotychczas, to musimy mieć narzędzia, aby robić to właściwie.

W trosce o naszych stałych bywalców, którzy już planują starty w 2023, przy okazji otwierania nowych eventów wprowadziliśmy dni najniższych cen. Dzięki temu można zakupić start w 2023 w cenach z 2022 roku. Warto pamiętać, że opłaty za pakiety są najniższe właśnie w momencie otwarcia zapisów i stale rosną im bliżej daty danego wydarzenia. Zatem polecamy wszystkim śledzić nasz kalendarz imprez i zapisywać się z wyprzedzeniem.

Podobne rozwiązanie wprowadzamy właśnie teraz, przy okazji ogłaszania voucherów na 2023 rok. Do poniedziałku 10 października możecie zakupić vouchery na starty w 2023 w cenach z roku 2022!

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany