Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Spartan zaprasza na otwarty trening w Krakowie. Będzie to okazja do poznania świata biegów przeszkodowych, ale też da on przedsmak emocji, jakie czekają biegaczy podczas zbliżającego się Czarna Góra Spartan Trifecta Weekend.

3 lipca w Krakowie odbędzie się Spartan Workout. To otwarty trening na świeżym powietrzu dla wszystkich miłośników biegów z przeszkodami. Trening poprowadzą wykwalifikowani trenerzy. Będzie on okazją do potrenowania na kilku spartańskich przeszkodach (m.in. Bender, Spearthrow, Armer, Atlas Carry, Wall, Barbed Crawl), ale przede wszystkim będzie można poczuć atmosferę spotykaną na biegach Spartana.

Trening jest darmowy, ale żeby wziąć w nim udział trzeba wcześniej się  zapisać. Link do zapisów znajduje się tu. Można to robić do 30 czerwca do godziny 23:59. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy T-shirt “Spartan Workout Tour”, którego rozmiar wybiera się właśnie podczas zapisów. Limit uczestników to 250 osób.

Spartan Workout można również traktować jako przygotowanie do zaplanowanego na 24-25 lipca Spartan Trifecta Weekend w Czarna Góra Resort na Dolnym Śląsku. To jedyny w 2021 roku Spartan w Polsce.  Do wyboru są dystanse SPRINT (5 km + 20 przeszkód), SUPER (10 km  + 25 przeszkód) i BEAST (21 km + 30 przeszkód). Na dzieci czeka KIDS Race, czyli biegi w zależności od wieku na dystansach od 800 m do 4,5 km.

 

Przeczytaj także: Fotorelacja ze Spartan Race w Krynicy-Zdrój

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany