Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Monkey Bars Extreme to zawody w pokonywaniu monkey bars organizowane przez organizatora biegów z przeszkodami spod znaku Mud Masters. Nie byle jakie zawody.

Holendrzy z Mud Masters zaproponowali kolejny odjechany event. Po dotychczas organizowanych Otwartych Mistrzostwa Świata we wspinaniu się po linie, podczas których uczestnicy m.in. wspinali się po liczącej 25 metrów linie (dobry trening przed Ninja Warrior), teraz organizują zawody Monkey Bars Extreme.

Zawody w pokonywaniu “małpiego gaju” odbędą się 1 lutego 2020 roku pod Amsterdamem. Bilet kosztuje 20 euro. Wziąć w nich może każdy, kto ukończył 18 lat.

Na czym polega ich ekstremalny charakter? Otóż, finał zawodów Monkey Bars Extreme odbędzie się… na wysokości 30 metrów. Dokładnie, na wielkim bilbordzie stojącym przy autostradzie pod Amsterdamem. Tym samym, na który zawodnicy wspinali się podczas Otwartych Mistrzostw Świata we wspinaniu na linie.

Zapisy na Monkey Bars Extreme właśnie wystartowały. Wszystkie szczegóły tego eventu nie są jeszcze znane. Wiadomo tylko, że eliminacje odbędą się nie na wysokości, ale na monkey barach ustawionych na ziemi.

Grafiki: Mud Masters

Czytaj także: Gdy świat biegów z przeszkodami łączy się z crossfitem powstaje…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany