Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W niemieckiej Kolonii właśnie kończą się nagrania 5. sezonu Ninja Warrior Germany. W związku z epidemią koronawirusa towarzyszą im specjalne środki ostrożności. Sportowe show będzie można obejrzeć jesienią w telewizji RTL.

Wstępny casting do 5. sezonu Ninja Warrior Germany odbył się na początku roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany producentom tego sportowego show (podobnie jak w Polsce). Nagrania ruszyły dopiero w pod koniec maja.

W związku z pandemią koronawirus nagrania przeniesiono z Karlsruhe do Kolonii. Każdy ze startujących uczestników dzień wcześniej obowiązkowo poddawany jest testowi na koronawirusa.

Program nagrywany jest też bez udziału publiczności. Można jednak przypuszczać, że jeżeli tylko warunki pozwolą, to w późniejszym czasie wstawki z publicznością zostaną dograne.

W dotychczasowych czterech edycjach Ninja Warrior Germany nikomu nie udało się zdobyć legendarnej Góry Midoriyama, czyli wspiąć na około 20-metrową linę w czasie krótszym niż 20 sekund. Nikomu też nie udało się wygrać głównej nagrody, która w ostatniej edycji programu wynosiła 300 tys. euro.

Fot: TT @ninjawarriorrtl

Czytaj także: Ninja Warrior Polska padł ofiarą koronawirusa?

Więcej ciekawostek o programie Ninja Warrior Polska, a także ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany