Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6X Pro za 1,5 tys. zł? Kamera GoPro Hero8 z dodatkami w podobnej cenie? A może zegarek sportowy Polar Vantage M2 za 730 zł? Te i inne gadżety przydatne dla każdego biegacza można znaleźć w obniżonych cenach podczas Amazon Prime Day.

Pierwszy raz w historii sklep Amazon.pl odpalił w Polsce Amazon Prime Day. W dniach 12-13 lipca można kupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Kilka z nich powinno zainteresować sportowców. W tym biegaczy. Również tych przeszkodowych.

W promocyjnej ofercie na stronie Amazon.pl można znaleźć zegarki oraz nawigacje rowerowe od Garmina. Biegaczy z pewnością zainteresuje wytrzymały zegarek multisportowy Garmin Fenix 6X Pro w cenie 1499,99 zł. To o prawie 800 zł taniej niż gdzie indziej. Najniższą cenę za ten zegarek jaką znaleźliśmy z pomocą porównywarki Ceneo to 2340 zł. Standardowo jednak w sklepach internetowych było to 2399 zł.

 

Na niższej półce cenowej w równie promocyjnej cenie można znaleźć inny zegarek sportowy Polar Vantage M2. Można stać się jego właścicielem za 730,20 zł. Ceneo podpowiada, że to o ponad 200 zł taniej niż w najtańszych sklepach internetowych. Średnia cena rynkowa to około 1 tys. zł.

Gdyby ktoś chciał uwiecznić swoje zmagania na trasie Ruinmageddonu lub innego biegu z przeszkodami to przyda mu się kamera sportowa. Na Amazonie za kamerę GoPro Hero 8 z zapasowym akumulatorem, ochronną obudową i etui trzeba zapłacić 1449 zł. To tyle samo ile kosztuje sama kamera bez dodatków. Warto to mieć na uwadze, bo owszem dodatkowy akumulator to wydatek zaledwie 90 zł, ale już za wodoszczelną obudowę ochronną trzeba zapłacić dodatkowe 200 zł.

Ciekawych ofert dla ludzi aktywnych w ramach Amazon Prime Day jest sporo. Wystarczy wejść na stronę i zobaczyć w zakładce “Sport”. Można tam znaleźć m.in. słuchawki sportowe, masażery, sprzęt treningowy, śpiwory, czy dużo gadżetów dla rowerzystów.

Fot. Screeny z Amazon.pl

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany