Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ekscytowaliście się pierwszym odcinkiem 3. sezonu Ninja Warrior Polska? To koniecznie musicie zobaczyć drugi odcinek. Emocji będzie naprawdę dużo. Z kobietami w roli głównej.

Kto widział trailer 3. sezonu Ninja Warrior Polska, ten z pewnością zwrócił uwagę na hasło “kobiety silne jak nigdy dotąd”. Ba, kto się uważnie mu przyjrzał, ten już nawet wie co wydarzy się w drugim odcinku. A wydarzy się dużo. Bo to faktycznie kobiety będą rozdawać w nim karty. I nie tylko w nim.

– Kobiety rządzą w trzecim sezonie Ninja Warrior – powiedziała Karolina Gilon. I tak jest. Nie zdradzimy specjalnej tajemnicy, bo to już zostało opublikowane w oficjalnych materiałach telewizji Polsat, że kilkoro z nich zakwalifikuje się do półfinału.

Zwinne, szybkie, a do tego piękne i niezwykle silne. (…) W trzecim sezonie show kobiety wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Udowodnią, że sporty ekstremalne to nie tylko przygoda zarezerwowana dla mężczyzn. Co więcej, kilkoro z uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji do półfinału.

 

To nie koniec niespodzianek. Ale nie uprzedzajmy faktów…

Pierwszą kobietą, która w polskiej edycji Ninja Warrior zakwalifikowała się do półfinału, była Marta Staroń. Pierwszą i dotychczas jedyną. Miało to miejsce w pierwszym sezonie programu.

 

Wybór zdjęć w artykule jest przypadkowy. A może i nie? Oglądajcie Ninja Warrior Polska i przekonajcie się sami.

Fot.: Polsat / Maciej Piórko

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: Wreszcie to jest prawdziwe Ninja Warrior Polska!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany