Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nasz świąteczny konkurs “Z Runmageddonem w rok 2021” cieszył się dużym zainteresowaniem Czytelników portalu eXtremalny.PL. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny. Na szczęście pomogli sami Czytelnicy.

W sobotę 19 grudnia ogłosiliśmy świąteczny konkurs, w którym do zgarnięcia był pakiet RUNMAGEDDON WETERAN o wartości 599 zł, uprawniający do startu w trzech biegach (Rekrut, Classic i Hardcore) organizowanych przez Runmageddon w 2021 roku.

Zadanie konkursowe były proste. Należało się pochwalić zdjęciem z Runmageddonu i napisać kilka zdań o swoich biegowych planach na 2021 rok.

Jak zwykle nie zawiedliście. Przyszło bardzo dużo zgłoszeń. Komisja Konkursowa stanęła przed ciężki wyborem zwycięzcy. Postanowiliśmy dodatkowo wspomóc się Waszym wyborem i nagrodzić osobę, której zadanie konkursowe znalazło się w czołówce interakcji. W ten oto sposób voucher na pakiet RUNMAGEDDON WETERAN 2021 wygrał Mateusz Habraszka.

Mateusz swoimi celami na 2021 obdarowałbym niejeden biegowy team. Nam najbardziej spodobał się punkt nr 4 z jego listy: “chciałbym choć raz na zawodach pokonać ścianę 2,70 tak aby nie wyglądać jak robal na szybie”.

Oto co jeszcze wymienił Mateusz:

Gratulacje Mateusz!

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a Runmageddonowi za ufundowanie nagrody. Zapraszamy do czytania eXtremalny.PL i do zobaczenia na biegowych trasach w 2021 roku.

Fot. Mateusz Habraszka, Biuro Prasowe Runmageddon

Czytaj także: Wyniki konkursu “Butem po mapie”

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany