Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2019 roku Spartan Race wraca w piękne polskie góry w okolicach Krynicy i Zakopanego. Miłośnicy biegów z przeszkodami będą musieli jednak przełknąć gorzką pigułkę w postaci wyższych cen za pakiety startowe.

Spartan zaserwuje w 2019 roku kilka nowości. Pojawią się nowe koszulki, nowe przeszkody i nowe kategorie wiekowe. Dodatkowo w Polsce Spartan wraca w piękne okolice Krynicy Zdrój, a także zagości w Zakopanem.

W przyszłym roku będzie też obowiązywał nowy cennik. Niestety wyższy. Ceny pakietów za wyścigi w 2019 roku z kategorii indywidualnej będą zaczynać się za bieg na dystansie SPRINT od 52 EUR czyli według dzisiejszego kursu EUR/PLN od 223 zł (w pierwszym terminie, później będą systematycznie rosnąć), za SUPER od 62 EUR, a za BEAST do 72 EUR. We wszystkich trzech przypadkach ceny wzrosły po 5 EUR.

Dodatkowa opłata za start w fali ELITE to 15 EUR, a w kategorii AGE GROUP to 10 EUR. To w obu przypadkach o 5 EUR więcej niż dotychczas.

Zmienia się system rejestracji. Teraz zawodnicy będą mieli możliwość zmiany online startu swojej fali. Będzie to jednak kosztowało 5 EUR (10 EUR w dniu zawodów).

Inną nowością jest to, że pierwsza fala OPEN wystartuje przed falami STG. Start w tej fali będzie jednakże wymagał poniesienia dodatkowej opłaty w wysokości 8 EUR.

Opłata za bieg dla dzieci to 14 EUR (10 EUR w 2018 roku) i 20 EUR (15 EUR) w dniu zawodów.

W najbliższych dniach ruszą zapisy na zimowe Spartany w czeskich Vratislavicach oraz w Słowackim Raju na Słowacji. Terminy startu zapisów na biegi Spartana w Polsce nie są jeszcze znane.

Kalendarz biegów Spartan Race na 2019 (region CEU)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany