Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Dobra wiadomość dla wszystkich startujących w serii Elite. Runmageddon odpalił Superligę Runmageddonu z pulą nagród ponad 35 tys. zł. Nagrodzi zawodników z pierwszych 30. miejsc.

Superliga Runmageddonu 2022 do kontynuacja Ligi Runmageddon Elite 2020-2021. Zmieniła się jednak nie tylko nazwa, ale również część zasad.

Dalej w lidze rywalizować będą biegacze startujący w serii Elite. Dalej też punkty będą przyznawane za miejsca 1-30 (oddzielnie w klasyfikacji Elite Kobiet i Mężczyzn) i powiększane o mnożnik dla danej formuły (Rekrut 1x, Classic 1,5x, Hardcore 2x, Ultra 2,5x, Finał Ligi – podwojony mnożnik formuł).

Główna różnica będzie jednak taka, że brane pod uwagę będzie tylko 6 najlepszych startów serii Elite w danym sezonie, a nie łączna liczba punktów uzyskana we wszystkich startach, jak to miało miejsce w latach 2020-2021.  Nie oznacza to jednak, że liczba startów nie będzie miała znaczenia. Jak czytam w Regulaminie, w przypadku takiej samej liczby punktów w klasyfikacji końcowej pod uwagę będzie brana… liczba startów. A jeżeli to nie pomoże, to jeszcze liczba ukończonych biegów w formule Ultra, Hardcore itd.

Łączna pula nagród pieniężnych to ponad 35 tys. zł. Zostanie ona podzielona pomiędzy 30 najlepszych zawodników. Zdobywca pierwszego miejsca zgarnie 7,5 tys. zł, drugiego – 5 tys., trzeciego – 3,5 tys., a biegacze z miejsc 21-30 po 500 zł.

Regulamin Superligi znajdziecie na stronach Runmageddonu.

Pierwsze punkty w 2022 roku do zgarnięcia będą podczas Zimowego Runmageddonu w Twierdzy Modlin w dniach 22-23 stycznia.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany