Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W tym artykule przeczytasz o odwołanych mistrzostwach ultra, odwołanym biegu Vikings Run, wejściówce na wszystkie Spartana, Mistrzostwach Świata w 24-godzinnym biegu z przeszkodami, przeszkodach na Runmageddonie i o tym kto jest najlepszy w Ninja Warrior Polska.

Unbreakable Pass od Spartana

Spartan zaoferował Unbreakable Pass. To wejściówka na wszystkie (na całym świecie) wydarzenia ze stajni Spartana, czyli m.in. na Spartana, Tough Mudder, DekaFit i La Ruta. Łącznie na ponad 450 eventów sportowych. Łącznie z imprezami mistrzowskimi. Unbreakable Pass będzie można kupić w dniach 27-28 września br. W przedsprzedaży będzie on kosztował 2700 USD (ponad 12700 zł), a później 3000 USD. Będzie ważna 3 lata z możliwością przedłużenia tego okresu. Unbreakable Pass będzie w formie NFT. Nabywca ponadto będzie mógł liczyć również na inne korzyści.

Spartan odwołuje Mistrzostwa Świata Ultra 2022

Z uwagi na szalejące w Kalifornii olbrzymie pożary Spartan odwołała Mistrzostwa Świata Spartan Ultra 2022. Mistrzostwa miały się odbyć w dniach 24-26 września br. nad jeziorem Tahoe. Temat jest świeży. Spartan więcej informacji ma podać 19 września.

Niecko pokonał tor półfinałowy

Dopiero w 3. odcinku Ninja Warrior Polska 6 udało się ukończyć w całości tor półfinałowy. Grzegorz Niecko najpierw bezbłędnie pokonał tor eliminacyjny (jego czas to 1 min. i 39 sek.), a następnie jako pierwszy w 6. sezonie w całości pokonał tor półfinałowy.

Vikings Run wypadł z kalendarza

Zaplanowana na 17 września bieg z przeszkodami Vikings Run nad Zalewem Sulejowskim wypadł z kalendarza. Przyczyną jego odwołania była “mała liczba zapisanych osób”. Na 7. edycję Vikings Run trzeba więc będzie zaczekać do 2023 roku.

World’s Toughest Mudder 2022

W dniach 12-13 listopada 2022 roku w Stanach Zjednoczonych odbędzie się World’s Toughest Mudder 2022, czyli 24-godzinny bieg z przeszkodami, który w tym roku jest jednocześnie Mistrzostwami Świata w 24-godzinnym biegu z przeszkodami. W imprezie tej zawodnicy biegają po liczącej 8 km (5 mil) pętli na której rozstawionych jest 12 przeszkód z Tough Mudder.

Runmageddon pokazał przeszkody

Runmageddon pokazał TOP10 przeszkód, które staną na trasie biegu w podkrakowskich Liszkach nad Zalewem Kryspinów. Biegacze będą musieli zmierzyć się z takimi przeszkodami jak Bagienne Doły, Zjeżdżalnia, Dżumandżi, Lowrig, Pętla z Trylinką czy Rampa. Runmageddon zawita w okolice Krakowa w weekend 24-25 września br.

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany