Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W ostatni weekend wakacji odbędzie się II edycja biegu z przeszkodami Platinium CROSS RUN Run, połączona z grillem i piknikiem rodzinnym. Na biegaczy będzie czekać 5 km i 20 przeszkód, natomiast na kibiców liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Druga edycja biegu z przeszkodami Platinium CROSS RUN Radom odbędzie się w niedzielę 1 września. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km i 20 przeszkód, które zweryfikują ich sprawność, zwinność, siłę i charakter. Po wszystkim czeka na nich grill połączony z piknikiem rodzinnym.

Organizatorem biegu jest Fitness & Kręgielnia Platinium Radom, Eventball i Klub Sportowy Team Zalesice. Bieg odbędzie się w miejscowości Rzeczków-Kolonia 25 niedaleko Wierzbicy (około 20 km od Radomia), a jego centralnym punktem będzie pole do paintballu Eventball. To właśnie tam umiejscowiony będzie start, meta oraz odbędzie się piknik rodzinny towarzyszący temu wydarzeniu.

Miasteczko biegowe będzie znajdować się na terenie pola do paintballu, ale już jego trasa będzie przebiegać przez znajdujące się nieopodal nieczynne wyrobisko margla i pobliską zwałkę, przez co na zawodników czekać będą nie tylko przeszkody, ale też wymagające zbiegi i podbiegi, a przy okazji niesamowite widoki.

Bieg Platinium CROSS RUN dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biegami przeszkodowymi, chcą poznać “ich smak” lub po prostu chcą z przyjaciółmi aktywnie spędzić niedzielę, wspólnie pokonując przygotowane przez organizatorów przeszkody, żeby już po biegu miło spędzić czas na pikniku rodzinnym.

Uczestnicy będą musieli się zmierzyć z takimi przeszkodami jak m.in.: ścianka strażacka, bele słomy, pole z poukładanych opon, pajęczyna, dźwiganie worka z piachem, równoważnia, przerzucanie opony, wspinanie po linie, czołganie pod siatką, czy strzelanie do celu z markera do paintballu.

Na mecie czekać na nich będą medale, kibice, posiłek i chwała, a na najlepszych (z podziałem na kobiety i mężczyzn) nagrody ufundowane przez licznych sponsorów. Wygrać będzie można m.in. skuter elektryczny na weekend, zestaw suplementów, miesięczny karnet do klubu fitness Platinium + trening personalny, wypad na quady, możliwość zrobienia sobie personalizowanej koszulki, czy voucher na tatuaż od Sky Tattoo.

Biegowi Platinium CROSS RUN towarzyszyć będzie piknik rodzinny. Będzie można nie tylko zjeść smaczne jedzenie z grilla i posłuchać muzyki serwowanej przez DJ-a, ale przede wszystkim organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla najmłodszych kibiców. Będzie ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, Laser Tag, Kule Zorbing i wiele innych atrakcji.

Zapisać się na bieg  można w recepcji klubu Platinium Radom przy ulicy Biznesowej 8. Zapisy trwają do 29 sierpnia. Można zapisać się również wysyłając maila na adres manager.radom@fitnessplatinium.pl, w którym należy podać imię, nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy. Opłata za pakiet startowy to tylko 50 zł. W pakiecie każdy uczestnik oprócz numeru startowego znajdzie shaker, izotonik, butelkę wody, baton energetyczny, przedtreningówkę oraz próbki suplementów. Więcej szczegółów nt. biegu można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Pierwsza edycja biegu z przeszkodami Platinium CROSS RUN odbyła się 2 czerwca 2018 roku.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany