Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nietypowa formuła biegu, nietypowe miejsce i nietypowe wyzwania. A jednocześnie adrenalina, doskonała zabawa i dobry sposób na pozbycie się stresów dnia codziennego. Taki jest Crushmageddon. Pierwszy na świecie bieg zniszczenia w opuszczonym budynku.

Bieg zniszczenia? Dokładnie tak! Jednak to nie Ty zostaniesz zniszczony przez bieg, ale to Ty będziesz bezkarnie niszczył. I czerpał z tego satysfakcję. I to długo po biegu. Gwarantuję Ci to.

Nie od dziś wiadomo, że stres przegrywa z wysiłkiem fizycznym. Wydzielają się wtedy endorfiny, które poprawiają humor. Dlatego bieganie jest dobrym antidotum na stres. A jeżeli dodać do tego jeszcze demolkę? Wtedy doświadczasz katharsis. Doświadczasz oczyszczenia i rozładowania negatywnych emocji.

Ale po kolei. Crushmageddon, jak zapewniają organizatorzy, to pierwszy na świecie bieg zniszczenia w opuszczonym budynku. Areną zmagań będzie stary, 6-piętrowy szpital stoczniowy przy ul. Jana z Kolna w Gdańsku. W zaplanowanym na 1 września biegu, udział mogą wziąć 3-osobowe drużyny.

Głównym zadaniem zawodników, oprócz oczywiście biegania po szpitalu, będzie demolowanie, dewastowanie i totalna destrukcja. Będą oni m.in. rzucali telewizorem do celu, burzyli ściany, zjeżdżali na linie, niszczyli sprzęt biurowy. Wszystko oczywiście na czas. Na najlepszych czekać będą nagrody.

Dla kogo jest to bieg? Crushmageddon to wydarzenie skierowane do ludzi poszukujących wrażeń, chcących wybić się z codziennej rutyny lub zwyczajnie skorzystać z jedynej na świecie okazji do zniszczenia czegoś z dziką radością. Po mistrzostwach świata w Rosji, wielu z nas miało ochotę, aby wyrzucić telewizor przez okno, albo by po stresującym dniu w pracy rozbić w pył sprzęt biurowy. U nas to będzie możliwe, uważa Jakub Mailnowski z Agencji Artystycznej Perspektywy, jednego z organizatorów biegu.

Crushmageddon to nie tylko wyzwanie, przygoda i sposób na pozbycie się stresów dnia codziennego. To też przepis na dobrą zabawę, udany czas spędzony z przyjaciółmi, czy nawet fajny pomysł na firmową integrację.

Nic tak nie integruje, jak wspólna rozpierducha. Tysiące kiboli na całym świecie nie może się mylić. W tym, zaczerpniętym z memów haśle, jest sporo prawdy. Tak oto działy HR (Human Resources) dostają gotowy pomysł na integrację pracowników. Gotowy i niedrogi. Koszt to jedynie 299 zł za pakiet startowy dla 3-osobowej drużyny. Jednostkowy koszt jest więc porównywalny chociażby do udziału w biegach z przeszkodami.

Portal eXtremalny.PL jest patronem medialnym Crushmageddonu. Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u biegu, a zapisać się można poprzez stronę elektronicznezapisy.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany